Стрічка новин

Бакомайзери для електронних сигарет

Бакомайзери для електронних сигарет

Бакомайзер - це складова електронної сигарети, в якій поєднані резервуар із заправкою і випарний елемент. Рідина в ньому йде самопливом зверху вниз.

Їх придумали, щоб продовжити час куріння без додавання додаткової речовини. Розробники збільшили резервуар до величезних 6 мл. А це означає, що можна курити ще довше, а не шукати дозаправку і рідини по кишенях, магазинах і питати у друзів.

Звичайно, величезною перевагою є велика ємність, що дає можливість довше палити і не замислюватися про зміну рідини. Зручно не тільки в самому процесі, а й просто в повсякденному житті: не потрібно носити з собою флакони. При цьому не варто забувати, що з бакомайзерами електронна сигарета стає більше в розмірах і об'ємах. Так що варто заздалегідь подбати про місце зберігання. Хоч в Україні і можна купити бакомайзери всіляких розмірів і величин, вони будуть товщі, ніж звичайна сигарета. Розробники в свою чергу для більшого комфорту випускають бакомайзери, які поміщаються в долоню. Тому ще один плюс: різновид продукції на ринку. Купити всі сучасні моделі бакомайзерів можна на сайті justvape.com.ua.

Мороки з ним бути не повинно: все продумано легко і просто. Щоб наповнити рідиною бакомайзер, не потрібно йти в сервісні центри або використовувати спеціальні інструменти. Але поводитися з ним варто дуже акуратно: вони досить крихкі.

Види бакомайзерів

Перший тип: бакомайзери електронних сигарет із заводською спіраллю. Їх дуже легко обслуговувати. Коли прийде час міняти спіраль, просто викрутіть її з капсули і вставте нову на колишнє місце. Коштують вони дешево, але смак передають слабо.

Другий тип: такі, що обслуговуються. Ви самостійно міняєте елемент нагрівання і вату. Гніт в таких бакомайзерах роблять з кремнезему або бамбукової ниткою. Це найпопулярніші матеріали.

Третій тип: генези. Гніт в такому випадку роблять з металевої сіточки. Такий тип вимагає спеціального обслуговування. Але це коштує витраченої праці: такі бакомайзери можуть служити дуже довго. Потрібно просто "пропалити" сітку і вона стане як нова.

На що ще звернути увагу при покупці

В першу чергу потрібно відзначити правильність попадання рідини на спіраль. Якщо речовини попадає багато, вона може потрапляти в рот під час затяжки або проливатися з отворів бакомайзерів. Якщо ж цього не вистачає, пар ви отримаєте слабкий і несмачний.

Не варто забувати про ємності бакомайзера, адже від цього буде залежати і кількість пари, і витрата речовини. Що важливо під час використання електронної сигарети. Не хочеться ж досить часто купувати нову рідину.

Звертайте увагу і на кількість спіралей, щоб регулювати подачу рідини, але і не перевантажувати пристрій.


Дата: 24-10-2016 21:38:32
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: Scottodolf
Дата: 23-06-2017 01:12
Полтаву відвідає лауреат Національної премії України ім. Тараса Шевченкаolimp trade binary options inputted thesaurus synonyms

http://secraball.phpnet.us/rygydety/binare-option-demo-konto-furniture-calgary-deerfoot.html
world forex personnel cabinet of kynthos
http://diospitquad.hst5.com/jupori/trading-con-azione-binaries-search.html
binary options 95% alcohol


Додав: FeewGaraPiepe
Дата: 21-06-2017 03:44
У Полтаві Рух за очищення проводить Антикорупційний форумhttps://landscape.1cbit.net/gardens/1445-landscape-design-illinois.html - landscape design illinois
https://loan.renthop.net/autoloancalculator/1456-what-is-a-fha-home-loan.html - what is a fha home loan
https://stomatolog.lend-money.ru/lecheniezubov/145-vozvrat-nalogov-za-lechenie-i-protezirovanie-zubov.html - возврат налогов за лечение и


Додав: topdmsMom
Дата: 19-06-2017 23:02
У Полтаві комісія узгодила на перейменування 51 вулицю. СписокВот это круто.


Додав: archyiigol
Дата: 19-06-2017 01:10
У Полтаві Рух за очищення проводить Антикорупційний форумМагазин:
Продажи и Покупки Золото Архейдж

Контакты:
icq : 486-207-503
skype : arch-gold
Скидки на gold: Работаем 24/7
Гарантии,Блоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@visti.pl.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на visti.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів