Стрічка новин

Бакомайзери для електронних сигарет

Бакомайзери для електронних сигарет

Бакомайзер - це складова електронної сигарети, в якій поєднані резервуар із заправкою і випарний елемент. Рідина в ньому йде самопливом зверху вниз.

Їх придумали, щоб продовжити час куріння без додавання додаткової речовини. Розробники збільшили резервуар до величезних 6 мл. А це означає, що можна курити ще довше, а не шукати дозаправку і рідини по кишенях, магазинах і питати у друзів.

Звичайно, величезною перевагою є велика ємність, що дає можливість довше палити і не замислюватися про зміну рідини. Зручно не тільки в самому процесі, а й просто в повсякденному житті: не потрібно носити з собою флакони. При цьому не варто забувати, що з бакомайзерами електронна сигарета стає більше в розмірах і об'ємах. Так що варто заздалегідь подбати про місце зберігання. Хоч в Україні і можна купити бакомайзери всіляких розмірів і величин, вони будуть товщі, ніж звичайна сигарета. Розробники в свою чергу для більшого комфорту випускають бакомайзери, які поміщаються в долоню. Тому ще один плюс: різновид продукції на ринку. Купити всі сучасні моделі бакомайзерів можна на сайті justvape.com.ua.

Мороки з ним бути не повинно: все продумано легко і просто. Щоб наповнити рідиною бакомайзер, не потрібно йти в сервісні центри або використовувати спеціальні інструменти. Але поводитися з ним варто дуже акуратно: вони досить крихкі.

Види бакомайзерів

Перший тип: бакомайзери електронних сигарет із заводською спіраллю. Їх дуже легко обслуговувати. Коли прийде час міняти спіраль, просто викрутіть її з капсули і вставте нову на колишнє місце. Коштують вони дешево, але смак передають слабо.

Другий тип: такі, що обслуговуються. Ви самостійно міняєте елемент нагрівання і вату. Гніт в таких бакомайзерах роблять з кремнезему або бамбукової ниткою. Це найпопулярніші матеріали.

Третій тип: генези. Гніт в такому випадку роблять з металевої сіточки. Такий тип вимагає спеціального обслуговування. Але це коштує витраченої праці: такі бакомайзери можуть служити дуже довго. Потрібно просто "пропалити" сітку і вона стане як нова.

На що ще звернути увагу при покупці

В першу чергу потрібно відзначити правильність попадання рідини на спіраль. Якщо речовини попадає багато, вона може потрапляти в рот під час затяжки або проливатися з отворів бакомайзерів. Якщо ж цього не вистачає, пар ви отримаєте слабкий і несмачний.

Не варто забувати про ємності бакомайзера, адже від цього буде залежати і кількість пари, і витрата речовини. Що важливо під час використання електронної сигарети. Не хочеться ж досить часто купувати нову рідину.

Звертайте увагу і на кількість спіралей, щоб регулювати подачу рідини, але і не перевантажувати пристрій.


Дата: 24-10-2016 21:38:32
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: Pedroburge
Дата: 17-12-2017 08:40
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейПредлагаем взаимный обмен ссылками http://nabaze.ru http://printkor.ru http://profsoftorg.ru http://proftechnics.ru http://qpgps.ru


Додав: DavidCok
Дата: 17-12-2017 03:59
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейThis module offers an introduction to the history of film scoring from the silent era through to the present, making


Додав: DustinNak
Дата: 17-12-2017 02:08
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейHello. And Bye.

[URL=http://u.to/loading/72mUEA][IMG]http://i.piccy.info/i9/fdd1d9522f9d33a4fc5e36c2407b3871/1513358073/13688/1205318/5_500.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://u.to/loading/RmqUEA][IMG]http://i.piccy.info/i9/0e38d680a450e37d536f98e25b4a8078/1513358191/7871/1205318/9_240.jpg[/IMG][/URL]


Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людей / Події / Інтернет-видання 'Вісті з


Додав: DavidCok
Дата: 16-12-2017 20:01
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейCinematic and Inspiring Background Music For Film Trailers and Video Games 'Inspiring Cinematic' is an ...

Piano music - http://bxox.infoБлоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@visti.pl.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на visti.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів