Стрічка новин

Бюджетний комітет ВР погодився дати додаткові кошти на дороги Полтавщини

Бюджетний комітет ВР погодився дати додаткові  кошти на дороги Полтавщини

У середу 6 липня Комітет Верховної Ради України з питань бюджету розглядав звернення голови Полтавської ОДА  з проханням про виділення Укравтодору додаткового фінансування на відбудову доріг у постраждалих від негоди регіонах.

Влада Полтавщини просила виділити додаткові кошти, збільшивши цьогорічне фінансування Служби автомобільних доріг у Полтавській області (йдеться про понад 116 млн грн) ще на 85%.

Про руйнування, яких зазнали у ніч з 22 на 23 червня Лубенський, Пирятинський, Лохвицький і Чорнухинський райони,  доповідав особисто Валерій Головко. Необхідність виділення коштів для Полтавщини він підтверджував дефектними актами, які фахівці Служби автомобільних доріг у Полтавській області склали в епіцентрі стихійного лиха ― в Чорнухинському районі. Про це повідомляє прес-служба Полтавської ОДА і нагадує,  що через руйнування негодою доріг у Чорнухинському районі, сполучення з деякими населеними пунктами взагалі було припинено, зокрема, з селом Хейлівщина. Під загрозою опинилося життєзабезпечення населених пунктів ― постачання продуктів харчування, питної води, надання медичної допомоги.

Бюджетний комітет  одностайно підтримав виділення додаткових коштів на дороги Полтавщини. Далі справа ― за Кабінетом Міністрів України.

― Щиро вдячний всім народним депутатам, голові Бюджетного комітету Андрію Павелку за те, що одноголосно підтримали звернення до Уряду щодо виділення коштів на ліквідацію наслідків негоди та капітальний ремонт зруйнованих доріг, ― прокоментував Валерій Головко. ― Хочу також подякувати за розуміння і співпрацю керівнику Укравтодору Євгенію Бараху. І сподіваюся на підтримку нашого звернення Урядом.


Теги: бюджет

Дата: 07-07-2016 11:59:55
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: KevinTap
Дата: 20-08-2017 15:00
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людей[url=http://mystorex.com/]http://mystorex.com/[/url] avedgeVugwrire


Додав: Oscarglync
Дата: 20-08-2017 14:34
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейПроизводство всех видов электромонтажного
оборудования для прокладки кабеля[URL=http://astra-electric.ru/index.php?id_category=48&controller=category]Изделия ГЭМ[/URL]

[URL=http://astra-electric.ru/index.php?id_product=41&controller=product]Угол вверх/вниз[/URL]

[URL=http://astra-electric.ru/index.php?controller=sitemap]sitemap[/URL]

[URL=http://astra-electric.ru/img/p/1/0/3/103-tm_thickbox_default.jpg][/URL]

[URL=http://astra-electric.ru/img/p/1/6/6/166-tm_thickbox_default.jpg][/URL]

[URL=http://astra-electric.ru/img/p/9/9/99-tm_thickbox_default.jpg][/URL]

[URL=http://astra-electric.ru/index.php?id_category=43&controller=category]Кабельные


Додав: lolaappami
Дата: 20-08-2017 13:05
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейstainless thereafter base dates chip minutes coupled european cons suggestion sustained kick worn mae couples federal examining specials levy dimension


Додав: Sattsleenda
Дата: 20-08-2017 09:11
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейpatterns courts jo ml nato anatomy russia believed americas plates sql warren gym er potentially coaching cognitive programs colleague catsБлоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@visti.pl.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на visti.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів