Стрічка новин

Депутати Полтавської облради хочуть збільшити допомогу з обласного бюджету тяжкохворим дітям

Депутати Полтавської облради хочуть збільшити допомогу з обласного бюджету тяжкохворим дітям

13 квітня під головуванням Людмили Овчаренко відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Комісія розглянула звіти керівників закладів охорони здоров'я, які відносяться до об’єктів спільної власності територіальних громад області: головного лікаря обласної клінічної лікарні відновного лікування та діагностики з обласними центрами планування сім'ї та репродукції людини, медичної генетики Ірини Бриль, головного лікаря Полтавського обласного санаторію для дітей з порушенням опорно-рухового апарату Віктора Бойка, директора комунального вищого навчального закладу І рівня акредитації «Полтавський базовий медичний коледж» Юрія Мастерова, головного лікаря Великосорочинського обласного кістково-туберкульозного санаторію Валентини Супрунець. З цими керівниками рекомендувано продовжити термін дії трудових контрактів.

Комісія підтримала ініціативу громадськості та депутата Лариси Сухопар про підготовку проекту Звернення обласної ради до Ради національної безпеки і оборони України, Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я України щодо забезпечення імунопрофілактики населення.

Також було рекомендовано облдержадміністрації збільшити до 15 тисяч гривень розмір матеріальної допомоги з обласного бюджету на лікування тяжкохворих дітей. І підтримана пропозиція Департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації про виділення додаткових коштів з обласного бюджету на безкоштовне забезпечення медикаментами за рецептами та зубопротезування осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Окрім членів комісії, у засіданні взяли участь перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, депутати обласної ради: Ірина Степаненко, Олександр Сиченко, Микола Первак, Руслан Рогов, - керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, лікувальних закладів, представники громадськості.


Теги: облрада

Дата: 13-04-2016 17:52:52
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: Sattsleenda
Дата: 20-08-2017 09:11
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейpatterns courts jo ml nato anatomy russia believed americas plates sql warren gym er potentially coaching cognitive programs colleague cats


Додав: LstrduhFophy
Дата: 20-08-2017 05:29
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людей"The road will overcome walking." I wish you never will stop and be creative - forever!Додав: Vladimirnails
Дата: 20-08-2017 02:35
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейПол дня анализировал материалы интернет, случайно к своему удивлению открыл познавательный веб-сайт. Я про него: [url=http://uvlecheniehobby.ru/viewtopic.php?f=78&t=28898]заработать зарабатывать[/url] . Для моих


Додав: Samuelsoymn
Дата: 19-08-2017 23:47
У Полтаві Рух за очищення проводить Антикорупційний форумJimmi SuyantoWell done great design…thank you for sharing idea. Best regards from indonesiaRECENT POSTS10 Stylish, Space-Saving Dorm Room Ideas0Textured WallsБлоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@visti.pl.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на visti.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів