Стрічка новин

Депутати Полтавської облради хочуть збільшити допомогу з обласного бюджету тяжкохворим дітям

Депутати Полтавської облради хочуть збільшити допомогу з обласного бюджету тяжкохворим дітям

13 квітня під головуванням Людмили Овчаренко відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Комісія розглянула звіти керівників закладів охорони здоров'я, які відносяться до об’єктів спільної власності територіальних громад області: головного лікаря обласної клінічної лікарні відновного лікування та діагностики з обласними центрами планування сім'ї та репродукції людини, медичної генетики Ірини Бриль, головного лікаря Полтавського обласного санаторію для дітей з порушенням опорно-рухового апарату Віктора Бойка, директора комунального вищого навчального закладу І рівня акредитації «Полтавський базовий медичний коледж» Юрія Мастерова, головного лікаря Великосорочинського обласного кістково-туберкульозного санаторію Валентини Супрунець. З цими керівниками рекомендувано продовжити термін дії трудових контрактів.

Комісія підтримала ініціативу громадськості та депутата Лариси Сухопар про підготовку проекту Звернення обласної ради до Ради національної безпеки і оборони України, Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я України щодо забезпечення імунопрофілактики населення.

Також було рекомендовано облдержадміністрації збільшити до 15 тисяч гривень розмір матеріальної допомоги з обласного бюджету на лікування тяжкохворих дітей. І підтримана пропозиція Департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації про виділення додаткових коштів з обласного бюджету на безкоштовне забезпечення медикаментами за рецептами та зубопротезування осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Окрім членів комісії, у засіданні взяли участь перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, депутати обласної ради: Ірина Степаненко, Олександр Сиченко, Микола Первак, Руслан Рогов, - керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, лікувальних закладів, представники громадськості.


Теги: облрада

Дата: 13-04-2016 17:52:52
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: Scottodolf
Дата: 23-06-2017 01:12
Полтаву відвідає лауреат Національної премії України ім. Тараса Шевченкаolimp trade binary options inputted thesaurus synonyms

http://secraball.phpnet.us/rygydety/binare-option-demo-konto-furniture-calgary-deerfoot.html
world forex personnel cabinet of kynthos
http://diospitquad.hst5.com/jupori/trading-con-azione-binaries-search.html
binary options 95% alcohol


Додав: FeewGaraPiepe
Дата: 21-06-2017 03:44
У Полтаві Рух за очищення проводить Антикорупційний форумhttps://landscape.1cbit.net/gardens/1445-landscape-design-illinois.html - landscape design illinois
https://loan.renthop.net/autoloancalculator/1456-what-is-a-fha-home-loan.html - what is a fha home loan
https://stomatolog.lend-money.ru/lecheniezubov/145-vozvrat-nalogov-za-lechenie-i-protezirovanie-zubov.html - возврат налогов за лечение и


Додав: topdmsMom
Дата: 19-06-2017 23:02
У Полтаві комісія узгодила на перейменування 51 вулицю. СписокВот это круто.


Додав: archyiigol
Дата: 19-06-2017 01:10
У Полтаві Рух за очищення проводить Антикорупційний форумМагазин:
Продажи и Покупки Золото Архейдж

Контакты:
icq : 486-207-503
skype : arch-gold
Скидки на gold: Работаем 24/7
Гарантии,Блоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@visti.pl.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на visti.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів