Стрічка новин

Для чого потрібна бітумна мастика

Для чого потрібна бітумна мастика

Бітумна мастика ділиться на два види залежно від способу нанесення: холодну і гарячу. Найбільш популярна холодна бітумна мастика через більш зручну роботу, що не вимагає застосування відкритого вогню.

Але гарячі суміші мають здатність більш глибокого проникнення в пори матеріалів і поверхонь, тому гарячі мастики, що вимагають більш трудомістких зусиль і великих витрат часу, можуть дати і більш надійний і довготривалий результат. Тому, купити мастику можна будь-якого типу, виходячи з рішення конкретної будівельної завдання. Придбати бутумну масктику можна на сайті https://konstruktiv.kiev.ua/mastika-plastifikator.html.

Однією з переваг мастики є можливість її використання на непідготовлених поверхнях, наприклад, погано очищений бетон, попередній мастиковий шар, метал з сильною корозією. Але при наявності застарілих рулонних матеріалів, використання мастики неможливо до їх повного видалення. Є види бітумних мастик, які можна наносити на вологі поверхні, що значно спрощує роботу з цим матеріалом.

В результаті різних деформацій конструкцій, наприклад, що виникають при усадці або сейсмічній активності, еластичність мастичного шару може знижуватися, що призводить до порушення його цілісності. Ще одним питанням, що вимагає уваги, вважається складність дотримання рівномірної товщини мастичного шару. Одним з варіантів вирішення проблеми, є застосування різних кольорів для різних шарів мастики, що дозволяє візуально визначити місця з недоліком матеріалу.

У різних будівельних проектах знаходить широке застосування мастика бітумна, ціна на яку відрізняється доступністю для будь-якого рівня фінансування.

Однокомпонентні мастики готові до застосування і вимагають тільки ретельного перемішування. Їх основним недоліком вважається відносно невеликий термін зберігання, як правило, близько року. А також стаціонарність експлуатаційних характеристик і неможливість внести в них зміни.

Двокомпонентна мастика бітумна має набагато більший термін зберігання і являє собою склад зі слабкою активністю, який при змішуванні утворює швидко застигаючу суміші. Можна купити мастику даного виду і прямо на будівельному об'єкті надати їй необхідні якості шляхом внесення різних добавок і барвників. Це дозволить отримати необхідні в'язкість, твердість, пластичність, колір і т. д., для конкретних умов.

Ціна на бітумну мастику залежить від виробників, якими є як вітчизняні, так і зарубіжні представники. Незважаючи на те, що мастика бітумна імпортного виробництва знаходиться в більш високій ціновій категорії, вітчизняні зразки за якістю і експлуатаційними характеристиками їм не поступаються.


Дата: 19-09-2017 21:50:40
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: dataspo
Дата: 17-12-2017 23:15
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людей[url=http://smotreti-porno-online.ru/pigs/]порно со свиньями[/url]


Додав: DavidCok
Дата: 17-12-2017 13:36
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейп»їI do not own anything. 00:00 Birth (An Oschestra Was Hired To Create This Track) 00:53 Silent Down, Great ...Додав: LindaGlora
Дата: 17-12-2017 11:31
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людей[url=http://moebelmix.xyz/]http://moebelmix.xyz/[/url] TatUpdawsstity , Burostuhl Racing Grun Drehstuhl Schreibtischstuhl Chefsessel Burosessel Stuhl


Додав: LindaGlora
Дата: 17-12-2017 11:26
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людей[url=http://moebelmix.xyz/]http://moebelmix.xyz/[/url] TatUpdawsstity , Burostuhl Racing Grun Drehstuhl Schreibtischstuhl Chefsessel Burosessel StuhlБлоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@visti.pl.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на visti.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів