Стрічка новин

Голова облради у Лубнах пообіцяв знайти гроші на завершення реконструкції районної лікарні

Голова облради у Лубнах пообіцяв знайти гроші на завершення реконструкції районної лікарні

Заступник головного лікаря Лубенської лікарні, депутат Полтавської обласної ради Олександр Сиченко розповів Олександру Біленькому під час його відвідин райцентру, що реалізація проекту реконструкції поліклінічного відділення лікарні  з метою підвищення  енергоефективності будівлі  розпочалась наприкінці 2015 року.

- На цей проект, за сприяння нашого депутат Костянтина Іщейкіна, у державному бюджеті заклали 6 мільйонів 900 тисяч гривень. На сьогодні освоєно 4 мільйони 100 тисяч гривень. За ці кошти ми поміняли вікна у корпусах, наполовину завершили роботи з утеплення фасаду,  - поінформував Олександр Сиченко.

На закінчення робіт наразі не вистачає 2 мільйонів 800 тисяч гривень. І у лікарні побоюються - через можливі збої з держфінансуванням утеплення можуть не завершити до холодів, і це може перекреслити усі результати.

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький пообіцяв  запропонувати депутатам профінансувати закінчення будівельних робіт у поліклінічному відділенні Лубенської лікарні з коштів, отриманих в результаті перевиконання обласного бюджету за півроку, яке очікується.


Теги: гроші

Дата: 21-06-2016 18:08:36
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: RichardBes
Дата: 16-10-2017 23:46
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людей[url=http://dekorshop.eu/]http://dekorshop.eu/[/url] crelfceabe Ultram generic order with no script


Додав: Nettienam
Дата: 16-10-2017 23:40
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людей[url=http://baumarktx.eu/]http://baumarktx.eu/[/url] crelfceabe Buy tramadol cod buy cheap online


Додав: Nettienam
Дата: 16-10-2017 23:36
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людей[url=http://baumarktx.eu/]http://baumarktx.eu/[/url] crelfceabe Buy tramadol cod buy cheap online


Додав: Max76Croff
Дата: 16-10-2017 20:22
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейОдин индивидуальность, вроде положение, делал гуртом сайт через начала и предварительно конца.Запомните, посетители сайтов несказанно ценят свою свободу в рамкахБлоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@visti.pl.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на visti.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів