Стрічка новин

Голова Полтавської ОДА попросив аграрного міністра звільнити керівника «Полтаварибоохорони»

Голова Полтавської ОДА попросив аграрного міністра звільнити керівника «Полтаварибоохорони»

Як і обіцяв, учора 4 липня Валерій Головко  підписав листа на ім'я Міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Кутового, в якому просить розглянути  доцільність перебування на посаді начальника управління охорони, використання та відтворення водних біоресурсів та врегулювання рибальства в Полтавській області («Полтаварибоохорона») Івана Дробота. Фотокопію листа  він виклав на своїй сторінці у Фейсбук.

Підставою для звернення стала незадовільна робота управління під час проведення двомісячника охорони рибних запасів області в період нересту 2016 року.

«Як показують результати проведеного двомісячника охорони рибних запасів області в період нересту 2016 року інспекторський склад «Полтаварибоохорони» виявляв, як правило, лише незначні порушення правил рибальства. Тільки в 17 випадках з 412 порушень (4%) виявлені ознаки кримінального злочину, ― йдеться у листі до міністра. ― Інші показники проведеної за період нересту роботи також набагато гірші, ніж у «Сулинськрибоохорони» ― в рази меншої рибоохоронної установи як по кількості інспекторського складу, так і по зоні відповідальності».

Крім того, в листі очільник області відзначає ігнорування керівником «Полтаварибоохорона» рішення Координаційного штабу щодо організації проведення компанії й невміння організувати роботу державної установи.


Дата: 05-07-2016 16:56:02
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: Scottodolf
Дата: 23-06-2017 01:12
Полтаву відвідає лауреат Національної премії України ім. Тараса Шевченкаolimp trade binary options inputted thesaurus synonyms

http://secraball.phpnet.us/rygydety/binare-option-demo-konto-furniture-calgary-deerfoot.html
world forex personnel cabinet of kynthos
http://diospitquad.hst5.com/jupori/trading-con-azione-binaries-search.html
binary options 95% alcohol


Додав: FeewGaraPiepe
Дата: 21-06-2017 03:44
У Полтаві Рух за очищення проводить Антикорупційний форумhttps://landscape.1cbit.net/gardens/1445-landscape-design-illinois.html - landscape design illinois
https://loan.renthop.net/autoloancalculator/1456-what-is-a-fha-home-loan.html - what is a fha home loan
https://stomatolog.lend-money.ru/lecheniezubov/145-vozvrat-nalogov-za-lechenie-i-protezirovanie-zubov.html - возврат налогов за лечение и


Додав: topdmsMom
Дата: 19-06-2017 23:02
У Полтаві комісія узгодила на перейменування 51 вулицю. СписокВот это круто.


Додав: archyiigol
Дата: 19-06-2017 01:10
У Полтаві Рух за очищення проводить Антикорупційний форумМагазин:
Продажи и Покупки Золото Архейдж

Контакты:
icq : 486-207-503
skype : arch-gold
Скидки на gold: Работаем 24/7
Гарантии,Блоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@visti.pl.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на visti.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів