Стрічка новин

Історія конструктора Лего

Історія конструктора Лего

Зараз дитячим конструктором нікого не здивуєш. Дитинство - пора, коли хочеться знати все: з чого зроблені предмети і як вони працюють. Кожній дитині хочеться подивитися, що всередині, з яких деталей складається та чи інша річ. Батьки хочуть розвивати в своїх наївних творчі здібності та бажання створювати щось нове. Тому на допомогу приходять звичні для всіх дитячі конструктори.

Конструювання - один з варіантів розвитку творчого потенціалу. До того ж, дане захоплення цікаве не тільки дітям, а й підліткам і дорослим. Флагманом на ринку як і раніше залишається компанія Лего. Товари цієї компанії відрізняються дорогою ціною, але і бездоганною якістю, яке перевірено часом.

Розвиваючі іграшки - ніша на ринку, яка ніколи не стане неприбутковою. Адже дорослі готові на все, аби подарувати щасливе дитинство своєму карапузові, тому вони завжди купували і будуть купувати дитячі іграшки. Купити конструктори Лего по вигідній ціні можна на сайті http://toyteam.com.ua/specials.  

Бренд Лего з'явився в 1973 році в Данії. Спочатку Оле Кірк Крістіансен займався виготовленням виробів з дерева. Спочатку він виготовляв сходи та прасувальні дошки, але потім він прийшов до феноменального висновку, що іграшки дітям будуть купувати навіть під час війни і під час будь-якої фінансової кризи.

Перекваліфікувавшись, він почав випуск іграшок з дерева. Ви знаєте, що «лего» з латині означає «я навчаюся» або «я складав». Син підприємця Готфрід вирішив отримати патент на міцну систему елементів, які при складанні формували єдиний об'єкт. З тих пір «конструктор» міцно увійшов в життя звичайних людей.

Незабаром, після пожежі на підприємстві, дороге дерево замінили бюджетною пластмасою. Завдяки ексклюзивній технології, всі деталі будь-яких років випуску підходять один до одного і з їх допомогою можна створити, що завгодно.


Дата: 18-11-2017 15:29:30
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: dataspo
Дата: 17-12-2017 23:15
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людей[url=http://smotreti-porno-online.ru/pigs/]порно со свиньями[/url]


Додав: DavidCok
Дата: 17-12-2017 13:36
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейп»їI do not own anything. 00:00 Birth (An Oschestra Was Hired To Create This Track) 00:53 Silent Down, Great ...



Додав: LindaGlora
Дата: 17-12-2017 11:31
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людей[url=http://moebelmix.xyz/]http://moebelmix.xyz/[/url] TatUpdawsstity , Burostuhl Racing Grun Drehstuhl Schreibtischstuhl Chefsessel Burosessel Stuhl


Додав: LindaGlora
Дата: 17-12-2017 11:26
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людей[url=http://moebelmix.xyz/]http://moebelmix.xyz/[/url] TatUpdawsstity , Burostuhl Racing Grun Drehstuhl Schreibtischstuhl Chefsessel Burosessel Stuhl



Блоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@visti.pl.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на visti.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).





© Скайт. Розробка сайтів