Стрічка новин

Юна бандуристка з Полтави підкорила Івана Дорна

Юна бандуристка з Полтави підкорила Івана Дорна

Інна Іщенко у чвертьфіналі проекту "Голос країни-6" своїм виступом підкорила Івана Дорна, який сказав, що її душа і манера виконання - безцінні. 18-річна дівчина  виконувала пісню "Чорна рілля".

"Я бажаю, щоб в Україні кожен вуличний музикант був такий самий чуттєвий і пронизав наскрізь", - завив Іван.

Після чуттєвого виконання Інною української народної пісні, ведуча "Голосу" Катя Осадча зазначила, що учасниця в черговий раз довела, що українці "співають душею".

Тренер Інни Тіна Кароль повідомила, що пісню "Чорна рілля" Інна вибрала не випадково. Присвятила її Дня пам'яті жертв політичних репресій, який в Україні відзначається 15 травня. Про це повідомляє УкрМедіа.

Окрім Інни Іщенко увійшла в список півфіналістів шоу увійшла ще 18-річна Віталіна Мусієнко, що народилася в Котельві, а зараз Живе й навчається в Харкові. Віталіна виступала в команді Святослава Вакарчука.

На жаль, уродженка Миргорода  Маргарита Мелешко з команди Потапа у півфінал не потрапила.


Дата: 16-05-2016 14:15:26
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: RichardBes
Дата: 16-10-2017 23:46
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людей[url=http://dekorshop.eu/]http://dekorshop.eu/[/url] crelfceabe Ultram generic order with no script


Додав: Nettienam
Дата: 16-10-2017 23:40
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людей[url=http://baumarktx.eu/]http://baumarktx.eu/[/url] crelfceabe Buy tramadol cod buy cheap online


Додав: Nettienam
Дата: 16-10-2017 23:36
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людей[url=http://baumarktx.eu/]http://baumarktx.eu/[/url] crelfceabe Buy tramadol cod buy cheap online


Додав: Max76Croff
Дата: 16-10-2017 20:22
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейОдин индивидуальность, вроде положение, делал гуртом сайт через начала и предварительно конца.Запомните, посетители сайтов несказанно ценят свою свободу в рамкахБлоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@visti.pl.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на visti.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів