Стрічка новин

Корм для собак

Корм для собак

Вибір корму для собаки - завдання надзвичайної важливості. Від того, що ми виберемо, буде залежати самопочуття і здоров’я нашої собаки.

Корм для собак слід вибирати з урахуванням віку, способу життя та стану здоров’я вихованця. Серед кормів для собак можна виділити такі різновиди: сухі корми; вологі корми; консерви; натуральні корми.

Сухі корми являють собою суміші кормів, засушених виробничим чином у вигляді борошна, великих частинок або брикетів різної форми. Сухий корм складається з великої кількості різних інгредієнтів, включаючи зерно та м’ясні продукти. Крім того, для поліпшення смаку і збільшення періоду зберігання виробники часто додають ароматизатори та інші хімічні речовини. Виготовлення вологих кормів відбувається аналогічним чином. Однак при цьому суміш не висушується, а навпаки, в неї додається вода. Вологий корм гірше зберігається, тому до нього потрібно додавати більшу кількість хімічних речовин, які перешкоджають псуванню продукту.

Консерви для собак виробляються наступним чином: суміш кормів фасується в банки, стерилізується і герметично упаковується.

Готові корми мають деякі переваги, проте необхідно пам’ятати, що годувати собаку лише сухим кормом або консервами може бути дуже небезпечно. Загальновідомо, що годування сухим кормом призводить до утворення каменів у нирках собаки. Вологі корми і консерви являють небезпеку навіть після обробки: ніхто не зможе вам гарантувати, що корм, який ви купили, не зіпсований. До того ж, ароматизатори, стабілізатори і тому подібні добавки не роблять корм кориснішим.

Власники собак все частіше вибирають натуральний корм, а саме м’ясо для собак. На думку ветеринарів, м’ясо та м’ясні продукти значно корисніші для собак, ніж будь-які різновиди готових кормів. І в першу чергу тому, що вітаміни і мінерали в м’ясних продуктах знаходяться в найбільш природному співвідношенні, тому не варто турбуватися про нестачу або надлишок тих чи інших поживних речовин. Вибір м’ясних продуктів для собак дуже широкий. Найбільш популярна і корисна для собаки баранина, яловичина, м’ясо індички, кролика і різні м’ясні субпродукти, такі як хрящ і рубець. Рубець для собак - одна з найбільш поживних і смачних страв, він містить оптимальну кількість білків, вуглеводів і жирів, необхідних для росту і гарного самопочуття собаки. Будучи субпродуктом м’яса, рубець коштує набагато дешевше, при цьому не поступаючись за кількістю корисних речовин.


Дата: 21-12-2016 20:26:45
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: dataspo
Дата: 17-12-2017 23:15
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людей[url=http://smotreti-porno-online.ru/pigs/]порно со свиньями[/url]


Додав: DavidCok
Дата: 17-12-2017 13:36
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейп»їI do not own anything. 00:00 Birth (An Oschestra Was Hired To Create This Track) 00:53 Silent Down, Great ...Додав: LindaGlora
Дата: 17-12-2017 11:31
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людей[url=http://moebelmix.xyz/]http://moebelmix.xyz/[/url] TatUpdawsstity , Burostuhl Racing Grun Drehstuhl Schreibtischstuhl Chefsessel Burosessel Stuhl


Додав: LindaGlora
Дата: 17-12-2017 11:26
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людей[url=http://moebelmix.xyz/]http://moebelmix.xyz/[/url] TatUpdawsstity , Burostuhl Racing Grun Drehstuhl Schreibtischstuhl Chefsessel Burosessel StuhlБлоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@visti.pl.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на visti.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів