Стрічка новин

Котелевська райрада вирішила, що російські вантажівки не мають їздити Україною

Котелевська райрада вирішила, що російські вантажівки не мають їздити Україною

І, судячи з допису у Фейсбук Валерія Чернякова, яким активно діляться в соцмережі полтавські "свободівці", зробили депутати райради це не зовсім добровільно.

Пан Черняк написав: "Сьогодні відвідали з комбатантами "Легіону свободи" сесію Котелевськоі районної ради, яка не хотіла голосувати подання депутата від Свободи Олександра Ілюхи щодо заборони транзиту російських фур через територію України. Після "дружньої" бесіди сесія одноголосно підтримала пропозицію".

На сайті Котелевської райдержадміністрації  теж повідомляється, що сьогодні, 7 квітня,  під час засідання позачергової сьомої сесії райради одноголосним рішенням депутати прийняли звернення до Кабінету Міністрів про  недопущення транзиту російського вантажного транспорту територією України з ініціативи депутатів фракції "Свобода".  Депутат Сергій Васильєв  при цьому зауважив не допустимо й українським вантажівкам їздитиї Росії. У повідомленні йдеться, що на сесії був присутній й "десант з Полтави" - група громадських активістів, учасників  антитерористичної операції з Полтави, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутат Полтавської міської ради Юліан Матвійчук.
 
Ще одне звернення котелевські депутати вирішили направити Президентові та Верховній Раді України. Воно стосується  відсутності зрушень у  децентралізації влади в Україні та необхідності змінити уряд.

Вирішували депутати і питання, які безпосередньо стосуються життя району. Зокрема, виділили 100 000 гривень на придбання житла для лікарів. Адже місцева лікарня потребує  укомплектування вакантних посад. Виділили кошти й дитячо-юнацькій спортивній школі "Юність" для перевезення спортивних команд району на обласні змагання.


Автор: Наталка МОСКАЛЕНКОДата: 07-04-2016 16:41:41
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: Sattsleenda
Дата: 20-08-2017 09:11
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейpatterns courts jo ml nato anatomy russia believed americas plates sql warren gym er potentially coaching cognitive programs colleague cats


Додав: LstrduhFophy
Дата: 20-08-2017 05:29
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людей"The road will overcome walking." I wish you never will stop and be creative - forever!Додав: Vladimirnails
Дата: 20-08-2017 02:35
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейПол дня анализировал материалы интернет, случайно к своему удивлению открыл познавательный веб-сайт. Я про него: [url=http://uvlecheniehobby.ru/viewtopic.php?f=78&t=28898]заработать зарабатывать[/url] . Для моих


Додав: Samuelsoymn
Дата: 19-08-2017 23:47
У Полтаві Рух за очищення проводить Антикорупційний форумJimmi SuyantoWell done great design…thank you for sharing idea. Best regards from indonesiaRECENT POSTS10 Stylish, Space-Saving Dorm Room Ideas0Textured WallsБлоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@visti.pl.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на visti.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів