Стрічка новин

Кредитна карта Альфа Банк: як оформити за 5 хвилин

Кредитна карта Альфа Банк: як оформити за 5 хвилин

Кредитна карта Альфа Банк - це банківська картка, яка дає своєму власникові ряд переваг: покупки в інтернеті, розраховуючись за покупки в гіпермаркетах і магазинах, при нестачі грошових коштів отримати додатковий ліміт грошей з безкомісійною оплатою в 55 днів!

Карта кредитна Альфа-Банку GOLD - це функціональний платіжний інструмент, який спростить і полегшить ваше життя, тому що буде підстраховувати вас. Ви навіть можете не користуватися нею, але якщо раптом потрібні будуть гроші, а з собою немає, то картка буде дуже до речі!

Як оформити кредитну карту Альфа-Банк онлайн

Використання банківської карти дозволить вам економити багато часу, але для цього вам спочатку потрібно її оформити. Обробка запиту здійснюється як і замовлення через інтернет, це виглядає пріблізітелно так:

1. Переходите на сайт Альфа-Банк
2. Заповнюєте і відправляєте заявку
3. Натискаєте відправити заявку
4. Чекаєте відповіді від банку чи отримуєте карту у відділенні або з доставкою додому.
5. Рішення ви отримаєте приблизно через 15-30 хвилин після відправки заявки. Також, вам карту можуть доставити додому, в принципі такого більше ніхто з банків не пропонує.

Детальніше про процедуру оформлення карти Альфа Банку за 5 хвилин можна прочитати за посиланням - http://onlinecredit.in.ua/kreditnaya-karta-alfa-bank.

Документи для оформлення кредитки

Так як картки кредитні від Альфа Банк є одними з найкращих в Україні, то для їх отримання потрібен мінімальний набір документів:

- дані з паспорту: зазвичай сканують всі сторінки;
- ІПН: теж роблять скан;
- якщо офіційно працевлаштовані, тоді можете вказати Назву компанії та контакти: це дозволить вам збільшити ваш кредитний ліміт.

Як робити покупки з кредитною карткою Альфа Банк

Кредитна карта завжди допоможе вам придбати те. на що у вас постійно не вистачало грошей. Також, якщо вам потрібна готівка терміново, картка вас виручить і ви легко знімите гроші в будь-якому банкоматі (тільки краще це робити в альфабанківському, тому що комісія, тоді буде менше).

Ви зможете оплачувати послуги і товари:

- по всій Україні в магазинах і супермаркетах;
- на автозаправках при заправці;
- в ресторанах, кінотеатрах, кафе, барах, нічних клубах, курортах;
- в аптеках і т.д.;
- в оффлайн і онлайн магазинах від техніки до дріб'язку.


Дата: 27-09-2016 21:47:11
Архімісто
Коментарі
Додав: Montazhk3
Дата: 07-07-2017 11:01:59
Предлагаем продажу сварной балки различной степени сложности. Имеем большие объёмы для изготовления сварной балки. Размер сварной балки: от 60 мм до 1800мм. Максимальная длинна балки:16метров. Толщина : от 6 мм. Стоимость: 44850 руб/тонна вместе с материалами Работаем по Иваново. Любые объёмы производства (4932) 388968
Додав: Montazhk3
Дата: 08-07-2017 09:23:20
Предлагаем продажу сварной балки любой сложности. Имеем громадные мощности для изготовления сварной балки. Размер сварной балки: от 6см до 1.8м. Максимальная длинна балки:16 м. Толщина полки : от 6 мм. Стоимость: 45150 за тонну вместе с материалами Работаем по Иваново. Любые объёмы (4932) 38-89-68
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: Ronnienoima
Дата: 18-08-2017 09:11
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейThe thought that a woman will quit able to have a baby in her arms is the devastating for some


Додав: Robertcruts
Дата: 18-08-2017 06:22
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейChomp down on it I'm a girl who needs a pure pussy licking on the regular. I can't do it


Додав: LstrduhFophy
Дата: 18-08-2017 05:39
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейOn any site I already read almost the same selection of information, but thanks anyway

[url=http://zenggao.pw/space-uid-4401.html]


Додав: Richardmit
Дата: 18-08-2017 03:10
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейThere is a site on a theme interesting you.


--------
[url=http://israelhome.life/387.html]buy a house in Ramat Gan cheap prices[/url]
[url=http://direct.israelhome.life/740.html]ApartmentsБлоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@visti.pl.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на visti.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів