Стрічка новин

Лубенську молодь навчали писати проекти соціальної дії

Лубенську молодь навчали писати проекти соціальної дії

Представники лубенської молоді приєдналися до загальноукраїнського марафону за програмою «Активні громадяни», який проводив з 26 по 28 липня 2016 року Британська Рада спільно з усіма зацікавленими партнерами в різних містах України. Організувала навчання для юних лубенців громадська організація «Твій Світ» спільно з відділом у справах сім’ї, молоді і спорту виконавчого комітету Лубенської міської ради.

«Протягом тренінгового марафону підготовлені фахівці навчали молодих активістів написанню проектних заявок, веденню безконфліктного діалогу та роботі в команді над проектами соціальної дії. Ми прагнули долучити до навчання якомога більше молодих людей і відповідно ініціювати нову хвилю проектів соціальної дії», - розповідає фасилітатор програми Олександр Чепур.

Організатори максимально намагались поєднати змістовне дозвілля з навчанням.  Тож, навчальний кемп проходив просто неба у мальовничих локаціях  Державного Підприємства «Лубенського лісового господарства» та «Страусиної ферми», що у селі Вільшанка, неподалік Лубен. Подискутувати про те, як молодь бачить проблеми місцевої громади та шляхи їх вирішення, як ідею, перетворити на проект соціальної дії та реалізувати його учасники мали змогу під час роботи у форматі «Світового кафе», групових обговореннях та інтерактивних ігор.

Для мене це ще одна можливість поспілкуватися, знайти нових друзів та однодумців. Почути надихаючі історії успіху від своїх однолітків та обєднатися для здійснення чогось цікавого, яскравого та корисного»,- ділиться враженнями нині студент Тернопільського державного медичного університету ім. Горбачевського Едуард Крутько.

Серед запропонованих ідей проектів створення «Парку здоров’я», відновлення локацій дитячого парку, кінотеатр просто неба, створення молодіжного центру, екологічні ініціативи та ініціативи допомоги ВПО.

Найближчим часом юні активні громадяни планують власними силами розпочати кінопокази під відкритим небом, під час яких говоритимуть про збереження навколишнього середовища, взаєморозуміння в громаді та сталий розвиток.

Довідково

Активні громадяни” – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку. Проект стартував в 2009 році та реалізується більше ніж у 40 країнах Близького Сходу, Північної Африки, Європи, Південної та Східної Азії. Мета проекту полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах.


Дата: 28-07-2016 14:22:02
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: Scottodolf
Дата: 23-06-2017 01:12
Полтаву відвідає лауреат Національної премії України ім. Тараса Шевченкаolimp trade binary options inputted thesaurus synonyms

http://secraball.phpnet.us/rygydety/binare-option-demo-konto-furniture-calgary-deerfoot.html
world forex personnel cabinet of kynthos
http://diospitquad.hst5.com/jupori/trading-con-azione-binaries-search.html
binary options 95% alcohol


Додав: FeewGaraPiepe
Дата: 21-06-2017 03:44
У Полтаві Рух за очищення проводить Антикорупційний форумhttps://landscape.1cbit.net/gardens/1445-landscape-design-illinois.html - landscape design illinois
https://loan.renthop.net/autoloancalculator/1456-what-is-a-fha-home-loan.html - what is a fha home loan
https://stomatolog.lend-money.ru/lecheniezubov/145-vozvrat-nalogov-za-lechenie-i-protezirovanie-zubov.html - возврат налогов за лечение и


Додав: topdmsMom
Дата: 19-06-2017 23:02
У Полтаві комісія узгодила на перейменування 51 вулицю. СписокВот это круто.


Додав: archyiigol
Дата: 19-06-2017 01:10
У Полтаві Рух за очищення проводить Антикорупційний форумМагазин:
Продажи и Покупки Золото Архейдж

Контакты:
icq : 486-207-503
skype : arch-gold
Скидки на gold: Работаем 24/7
Гарантии,Блоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@visti.pl.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на visti.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів