Стрічка новин

На 19 квітня скликана шоста позачергова сесія Полтавської обласної ради

Фото np.pl.ua
Фото np.pl.ua

Голова обласної ради Олександр Біленький видав розпорядження про скликання шостої позачергової сесії обласної ради сьомого скликання, пленарне засідання якої відбудеться 19 квітня о 10.00.

Шоста чергова сесія обласної ради сьомого скликання, яка раніше була призначена на 29 квітня, відбудеться, але  вважатиметься сьомою.

На розгляд шостої позачергової сесії обласної ради сьомого скликання сесії внесені питання про спецдозволи для Державної служби геології та надр України, які, як відомо  облрада вже протягом тривалого часу не надає без рішення Кабміну щодо фінансової участі видобувників  у житті районів видобутку.

Крім того, планується розглянути звіт про виконання обласного бюджету за 2015 рік, обговорити виконання у 2015 році Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Полтавської області на період 2015-2017 років затвердити  нову редакцію Положення про обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад та інше.


Дата: 18-04-2016 14:35:46
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: RichardBes
Дата: 16-10-2017 23:46
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людей[url=http://dekorshop.eu/]http://dekorshop.eu/[/url] crelfceabe Ultram generic order with no script


Додав: Nettienam
Дата: 16-10-2017 23:40
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людей[url=http://baumarktx.eu/]http://baumarktx.eu/[/url] crelfceabe Buy tramadol cod buy cheap online


Додав: Nettienam
Дата: 16-10-2017 23:36
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людей[url=http://baumarktx.eu/]http://baumarktx.eu/[/url] crelfceabe Buy tramadol cod buy cheap online


Додав: Max76Croff
Дата: 16-10-2017 20:22
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейОдин индивидуальность, вроде положение, делал гуртом сайт через начала и предварительно конца.Запомните, посетители сайтов несказанно ценят свою свободу в рамкахБлоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@visti.pl.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на visti.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів