Стрічка новин

На 19 квітня скликана шоста позачергова сесія Полтавської обласної ради

Фото np.pl.ua
Фото np.pl.ua

Голова обласної ради Олександр Біленький видав розпорядження про скликання шостої позачергової сесії обласної ради сьомого скликання, пленарне засідання якої відбудеться 19 квітня о 10.00.

Шоста чергова сесія обласної ради сьомого скликання, яка раніше була призначена на 29 квітня, відбудеться, але  вважатиметься сьомою.

На розгляд шостої позачергової сесії обласної ради сьомого скликання сесії внесені питання про спецдозволи для Державної служби геології та надр України, які, як відомо  облрада вже протягом тривалого часу не надає без рішення Кабміну щодо фінансової участі видобувників  у житті районів видобутку.

Крім того, планується розглянути звіт про виконання обласного бюджету за 2015 рік, обговорити виконання у 2015 році Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Полтавської області на період 2015-2017 років затвердити  нову редакцію Положення про обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад та інше.


Дата: 18-04-2016 14:35:46
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: dataspo
Дата: 17-12-2017 23:15
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людей[url=http://smotreti-porno-online.ru/pigs/]порно со свиньями[/url]


Додав: DavidCok
Дата: 17-12-2017 13:36
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейп»їI do not own anything. 00:00 Birth (An Oschestra Was Hired To Create This Track) 00:53 Silent Down, Great ...Додав: LindaGlora
Дата: 17-12-2017 11:31
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людей[url=http://moebelmix.xyz/]http://moebelmix.xyz/[/url] TatUpdawsstity , Burostuhl Racing Grun Drehstuhl Schreibtischstuhl Chefsessel Burosessel Stuhl


Додав: LindaGlora
Дата: 17-12-2017 11:26
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людей[url=http://moebelmix.xyz/]http://moebelmix.xyz/[/url] TatUpdawsstity , Burostuhl Racing Grun Drehstuhl Schreibtischstuhl Chefsessel Burosessel StuhlБлоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@visti.pl.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на visti.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів