Стрічка новин

На підприємствах Полтавщини зросли зарплатні борги

На підприємствах Полтавщини зросли зарплатні борги

За інформацією обласного Управління Держпраці на сьогоднішній день сума заборгованої працівникам підприємств Полтавщини заробітної плати сягає 33 млн. 218 тис. грн.

У порівнянні з даними на початку року, вона зросла на 1,8 млн. грн., але кількість підприємств-боржників скоротилася з 45 до 40.

На виконання приписів інспекторів Держпраці було виплачено 901 працівнику заборгованої заробітної плати на загальну суму 3116,4 тис. грн. За грубі порушення вимог законодавства про працю на керівників підприємств складено та передано до суду 21 протокол про адміністративні правопорушення. До правоохоронних органів передано шість матеріалів перевірок для вирішення питання щодо притягнення порушників до кримінальної відповідальності.

Про це начальник обласного Управління Держпраці Сергій Щербак  повідомив учора, 13 червня, під час засідання у голови Полтавської ОДА. Також він закцентував увагу на проблемі недопуску інспекторів Держпраці до проведення перевірок підприємств щодо дотримання ними законодавства про працю та її охорони.


Теги: борги

Дата: 14-06-2016 20:23:48
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: Sattsleenda
Дата: 20-08-2017 09:11
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейpatterns courts jo ml nato anatomy russia believed americas plates sql warren gym er potentially coaching cognitive programs colleague cats


Додав: LstrduhFophy
Дата: 20-08-2017 05:29
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людей"The road will overcome walking." I wish you never will stop and be creative - forever!Додав: Vladimirnails
Дата: 20-08-2017 02:35
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейПол дня анализировал материалы интернет, случайно к своему удивлению открыл познавательный веб-сайт. Я про него: [url=http://uvlecheniehobby.ru/viewtopic.php?f=78&t=28898]заработать зарабатывать[/url] . Для моих


Додав: Samuelsoymn
Дата: 19-08-2017 23:47
У Полтаві Рух за очищення проводить Антикорупційний форумJimmi SuyantoWell done great design…thank you for sharing idea. Best regards from indonesiaRECENT POSTS10 Stylish, Space-Saving Dorm Room Ideas0Textured WallsБлоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@visti.pl.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на visti.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів