Стрічка новин

На підприємствах Полтавщини зросли зарплатні борги

На підприємствах Полтавщини зросли зарплатні борги

За інформацією обласного Управління Держпраці на сьогоднішній день сума заборгованої працівникам підприємств Полтавщини заробітної плати сягає 33 млн. 218 тис. грн.

У порівнянні з даними на початку року, вона зросла на 1,8 млн. грн., але кількість підприємств-боржників скоротилася з 45 до 40.

На виконання приписів інспекторів Держпраці було виплачено 901 працівнику заборгованої заробітної плати на загальну суму 3116,4 тис. грн. За грубі порушення вимог законодавства про працю на керівників підприємств складено та передано до суду 21 протокол про адміністративні правопорушення. До правоохоронних органів передано шість матеріалів перевірок для вирішення питання щодо притягнення порушників до кримінальної відповідальності.

Про це начальник обласного Управління Держпраці Сергій Щербак  повідомив учора, 13 червня, під час засідання у голови Полтавської ОДА. Також він закцентував увагу на проблемі недопуску інспекторів Держпраці до проведення перевірок підприємств щодо дотримання ними законодавства про працю та її охорони.


Теги: борги

Дата: 14-06-2016 20:23:48
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: RichardBes
Дата: 16-10-2017 23:46
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людей[url=http://dekorshop.eu/]http://dekorshop.eu/[/url] crelfceabe Ultram generic order with no script


Додав: Nettienam
Дата: 16-10-2017 23:40
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людей[url=http://baumarktx.eu/]http://baumarktx.eu/[/url] crelfceabe Buy tramadol cod buy cheap online


Додав: Nettienam
Дата: 16-10-2017 23:36
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людей[url=http://baumarktx.eu/]http://baumarktx.eu/[/url] crelfceabe Buy tramadol cod buy cheap online


Додав: Max76Croff
Дата: 16-10-2017 20:22
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейОдин индивидуальность, вроде положение, делал гуртом сайт через начала и предварительно конца.Запомните, посетители сайтов несказанно ценят свою свободу в рамкахБлоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@visti.pl.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на visti.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів