Стрічка новин

На Полтавщині люди хочуть закрити елеватор, який труїть їхнє село

На Полтавщині люди хочуть закрити елеватор, який труїть їхнє село

У Лазірках Оржицького району громада страждає через протруювання зерна, яке проводять на місцевому зернообробному підприємстві.

У селі Лазірках Оржицького району люди бунтують проти місцевого зернообробного підприємства. Там працює елеватор провідної аргопромислової компанії в Україні та Росії "Кернел". Громада села обурена тим, що новозбудований цех для протруювання зерна труїть не лише насіння, а й повітря, а відтак страждають місцеві жителі. Терпець селянам увірвався і вони уже перекривали дорогу до елеватора.

Елеватор у селі Лазірках працює іще з радянських часів. Та, нещодавно, одна з найпотужніших агропромислових компаній "Кернел" збудувала там переробний цех. У ньому протруюють насіння перед посівною. Рішення про будівництво нового цеху на території села підписав і погодив сільський голова.

Люди запевняють, такий цех на території села працювати не повинен. Кажуть, шкідливі викиди щодня забруднюють повітря.

Люди обурені, зокрема і тим, що провідне аргопідприємство зовсім не приділяє уваги соціальній сфері села. Дороги, якими регулярно їздять великовагові вантажівки, розбиті і не ремонтуються, місцевий клуб у занедбаному стані. Та й з Лазірок у новозбудований цех на роботу нікого не беруть. Більшість працюючих на елеваторі – з інших сіл і містечок.

Керівництво підприємства запевняє: працюють легально, без жодних порушень і в будь-який момент готові до перевірки. Зараз же зупиняти роботу елеватора не збираються.

Сьогодні на сесії обласної ради один з депутатів звернувся до депутатів вжити заходи, щодо усунення цієї проблеми. Селяни ж тим часом збираються до сільради, щоб на місці ухвалити рішення про подальшу роботу цеху.


Автор: Євгеній ПРОКОПЕНКОДата: 04-03-2016 13:10:39
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: Vlad
Дата: 27-05-2016 10:34
У Глобиному демонтували пам’ятний знак на місці розстрілу селянами російських продзагонівців"Міські депутати прийняли рішення віддати знак до запасників Глобинського історико-краєзнавчого музею, як свідчення вчинення українським селянством опору


Додав: Кум
Дата: 26-05-2016 21:23
Полтавську суддю Гольник у "справі Мамая" підтримують переважно громадські активістиВ Европе после такого скандала чиновник незамедлительно написал бы заявления об отставке. Но Мамаю такие ценности чужды...


Додав: Валерій
Дата: 26-05-2016 13:06
Полтавські ультрас вшанують пам'ять загиблого бійця АТО проведенням футбольного турніруПриємно, що організатори продовжують традицію, започатковану в минулому році.


Додав: Курзун
Дата: 17-05-2016 21:00
Голова Полтавської обласної ради пропонує наступний конкурс Євробачення провести в ПолтавіЭтот весельчак, перед тем, как делать подобные заявления, хотя бы поинтересовался, какой зал нужен для проведения Евровидения. Или хотя быБлоги
Архів
Контакти
RSS

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@visti.pl.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на visti.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).


© Скайт. Розробка сайтів