Стрічка новин

На Полтавщині уповільнився спад промислового виробництва - ОДА

На Полтавщині уповільнився спад промислового виробництва - ОДА

У економіці Полтавської області намітилися тенденції до сповільнення спаду виробництва. Про це під час виїзної колегії Полтавської облдержадміністрації у Пирятині повідомила директор Департаменту економічного розвитку ОДА Інна Іщенко.

За словами чиновниці, якщо торік скорочення обсягів виробництва складало 4,3 відсотки, то за перший квартал цього року — лише 0,8.

«На 31,6 відсотки приросту спрацювала металургійна промисловість, легка — на 19,8, деревообробна — на 5,3. Зростання в останній досягнено за рахунок збільшення обсягів видобутку природного газу. Але, на жаль, зменшилися обсяги видобутку нафти на 4 відсотки та газового конденсату на 11 відсотків», - повідомила Інна Іщенко.

Як зазначила чиновниця, найбільше скорочення виробництва наразі спостерігається в машинобудівній галузі. Хоча за три місяці поточного року темпи сповільнилися вдвічі, порівняно з минулим роком, але через втрату традиційних ринків збуту та відсутність державного замовлення підприємства галузі знаходяться в скрутному становищі.

Найбільше падіння відбулося на Крюківському вагонобудівному заводі. Підприємство спроможне щомісяця виготовляти близько 800 вагонів. Натомість у першому кварталі виготовило лише 127, за 5 місяців — 800.

Вихід із ситуації в області вбачають у активізації взаємодії з Укроборонпромом. Вже найближчим часом обласна влада ініціює проведення наради з провідними підприємствами області, на якій обговорюватимуться питання отримання державного оборонного замовлення.


Дата: 29-05-2016 13:06:37
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: Sattsleenda
Дата: 20-08-2017 09:11
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейpatterns courts jo ml nato anatomy russia believed americas plates sql warren gym er potentially coaching cognitive programs colleague cats


Додав: LstrduhFophy
Дата: 20-08-2017 05:29
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людей"The road will overcome walking." I wish you never will stop and be creative - forever!Додав: Vladimirnails
Дата: 20-08-2017 02:35
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейПол дня анализировал материалы интернет, случайно к своему удивлению открыл познавательный веб-сайт. Я про него: [url=http://uvlecheniehobby.ru/viewtopic.php?f=78&t=28898]заработать зарабатывать[/url] . Для моих


Додав: Samuelsoymn
Дата: 19-08-2017 23:47
У Полтаві Рух за очищення проводить Антикорупційний форумJimmi SuyantoWell done great design…thank you for sharing idea. Best regards from indonesiaRECENT POSTS10 Stylish, Space-Saving Dorm Room Ideas0Textured WallsБлоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@visti.pl.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на visti.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів