Стрічка новин

На Полтавщині зареєстрований випадок правцю, який закінчився смертю хворого

На Полтавщині  зареєстрований випадок правцю, який закінчився смертю хворого

Захворів дорослий мешканець Великобагачанського району, який поранився цвяхом. За медичною допомогою до виникнення симптомів правцю хворий  не звертався.

Про це на сайті Кременчуцької міськради повідомила завідуюча відділенням  профілактики інфекційних захворювань Кременчуцького МВПЛД ДУ «Полтавський ОЛЦ ДСЕСУ», міський позаштатний лікар-епідеміолог   Лариса Коровіна. І нагадала, що правець — одна із найтяжчих інфекційних хвороб. Захворювання характеризується ураженням нервової системи з розвитком  судом скелетної мускулатури, які призводять до асфіксії та смерті.

Здебільшого хвороба виникає після травм із забрудненням рани грунтом. Безпосередньо від хворої людини або тварини правець не передається. Правець – це та хвороба, якої можна уникнути проводячи профілактичні щеплення, які створюють в організмі людини  штучний імунітет. 

Проблемою Кременчука, як і країни в цілому, є відсутність препаратів для активно-пасивної профілактики правцю в закладах охорони здоров’я, які надають медичну допомогу при травмах. Планову імунізацію проводять препаратами, які вміщують правцевий анатоксин АКДП, АДП-М, АДП – анатоксинами. Ппланові профілактичні щеплення дорослому населенню в Кременчуці не проводяться протягом декількох років у з'вязку з відсутністью препаратів для щеплень. Тривалий час не працював Харьківський завод «Біолік», який спеціалізується на виготовленні препаратів для щеплень з дифтерийно -  правцевим компонентом.

На даний час АКДП, АДП-М, АДП – анатоксини згадане підприємство виробляє і  препарати є , але тільки в аптечній мережі, інформує лікар-епідеміолог і зазначила, що лікарі закликають вживати всі необхідні заходи, які виключають травматизацію, особливо там, де можливо існування збудника. А насамперед не відмовлятися від проведення профілактичних щеплень прочинаючи з дитинства.

Завідуюча відділенням  профілактики інфекційних захворювань Кременчуцького МВПЛД ДУ «Полтавський ОЛЦ ДСЕСУ» порадила  дорослим провести всі необхідні щеплення проти правцю за віком придбавши препарати для щеплень в аптечній мережі. Для цього необхідно звернутися до сімейного лікаря та отримати рецепт і всі необхідні роз'яснення щодо транспортування препарату. У випадку отримання травми з пошкодженням шкірних покровів кремнчужанам негайно треба звертатися до травматологічних пунктів дитячої лікарні та 3-ої міської лікарні, які працюють цілодобово. 


Дата: 05-07-2016 18:26:50
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: Pedroburge
Дата: 17-12-2017 08:40
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейПредлагаем взаимный обмен ссылками http://nabaze.ru http://printkor.ru http://profsoftorg.ru http://proftechnics.ru http://qpgps.ru


Додав: DavidCok
Дата: 17-12-2017 03:59
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейThis module offers an introduction to the history of film scoring from the silent era through to the present, making


Додав: DustinNak
Дата: 17-12-2017 02:08
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейHello. And Bye.

[URL=http://u.to/loading/72mUEA][IMG]http://i.piccy.info/i9/fdd1d9522f9d33a4fc5e36c2407b3871/1513358073/13688/1205318/5_500.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://u.to/loading/RmqUEA][IMG]http://i.piccy.info/i9/0e38d680a450e37d536f98e25b4a8078/1513358191/7871/1205318/9_240.jpg[/IMG][/URL]


Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людей / Події / Інтернет-видання 'Вісті з


Додав: DavidCok
Дата: 16-12-2017 20:01
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейCinematic and Inspiring Background Music For Film Trailers and Video Games 'Inspiring Cinematic' is an ...

Piano music - http://bxox.infoБлоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@visti.pl.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на visti.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів