Стрічка новин

На Полтавщині зареєстрований випадок правцю, який закінчився смертю хворого

На Полтавщині  зареєстрований випадок правцю, який закінчився смертю хворого

Захворів дорослий мешканець Великобагачанського району, який поранився цвяхом. За медичною допомогою до виникнення симптомів правцю хворий  не звертався.

Про це на сайті Кременчуцької міськради повідомила завідуюча відділенням  профілактики інфекційних захворювань Кременчуцького МВПЛД ДУ «Полтавський ОЛЦ ДСЕСУ», міський позаштатний лікар-епідеміолог   Лариса Коровіна. І нагадала, що правець — одна із найтяжчих інфекційних хвороб. Захворювання характеризується ураженням нервової системи з розвитком  судом скелетної мускулатури, які призводять до асфіксії та смерті.

Здебільшого хвороба виникає після травм із забрудненням рани грунтом. Безпосередньо від хворої людини або тварини правець не передається. Правець – це та хвороба, якої можна уникнути проводячи профілактичні щеплення, які створюють в організмі людини  штучний імунітет. 

Проблемою Кременчука, як і країни в цілому, є відсутність препаратів для активно-пасивної профілактики правцю в закладах охорони здоров’я, які надають медичну допомогу при травмах. Планову імунізацію проводять препаратами, які вміщують правцевий анатоксин АКДП, АДП-М, АДП – анатоксинами. Ппланові профілактичні щеплення дорослому населенню в Кременчуці не проводяться протягом декількох років у з'вязку з відсутністью препаратів для щеплень. Тривалий час не працював Харьківський завод «Біолік», який спеціалізується на виготовленні препаратів для щеплень з дифтерийно -  правцевим компонентом.

На даний час АКДП, АДП-М, АДП – анатоксини згадане підприємство виробляє і  препарати є , але тільки в аптечній мережі, інформує лікар-епідеміолог і зазначила, що лікарі закликають вживати всі необхідні заходи, які виключають травматизацію, особливо там, де можливо існування збудника. А насамперед не відмовлятися від проведення профілактичних щеплень прочинаючи з дитинства.

Завідуюча відділенням  профілактики інфекційних захворювань Кременчуцького МВПЛД ДУ «Полтавський ОЛЦ ДСЕСУ» порадила  дорослим провести всі необхідні щеплення проти правцю за віком придбавши препарати для щеплень в аптечній мережі. Для цього необхідно звернутися до сімейного лікаря та отримати рецепт і всі необхідні роз'яснення щодо транспортування препарату. У випадку отримання травми з пошкодженням шкірних покровів кремнчужанам негайно треба звертатися до травматологічних пунктів дитячої лікарні та 3-ої міської лікарні, які працюють цілодобово. 


Дата: 05-07-2016 18:26:50
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: Willcek
Дата: 17-08-2017 20:43
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейAutocrine definition example essay

I think that the closing lines in this excerpt is where Baldwin makes his strongest


Додав: LstrduhFophy
Дата: 17-08-2017 19:58
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейOputet how interesting, is pushed in. Class!

[url=http://bbs.ehuaer.com/home.php?mod=space&uid=1420] think again, the army of many thousands


Додав: OlyndAnica
Дата: 17-08-2017 16:38
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейНет необходимости ждать рецепт на лекарство, доказывать плохое самочувствие, дабы получить больничный лист, или три дня ходить по врачам. Необходимые


Додав: SteveZogue
Дата: 17-08-2017 14:07
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейIt is excellent idea. It is ready to support you.


--------
[url=http://camping.campingcyprus.life/150.html]аренда вилл в Оропос у моря недорого[/url]
[url=http://arenda.towncyprus.life/463.html]ПетраБлоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@visti.pl.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на visti.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів