Стрічка новин

На засіданні Полтавського міськвиконкому розподіляли кошти з програми "Турбота"

На засіданні Полтавського міськвиконкому розподіляли кошти з програми ″Турбота″

Зокрема, виконуючи  Програму соціального забезпечення та соціального захисту населення м. Полтава "Турбота" на 2016 рік, виконавчий комітет Полтавської міської ради сьогодні  прийняв рішення відшкодувати комунальному підприємству "Полтаваелектроавтотранс" 1 мільйон 388 тисяч 132 гривні  за пільгове перевезення у січні-квітень цього року.
 
Також буде здійснено виплату одноразової матеріальної допомоги 77-ми учасникам бойових дій та інвалідам війни, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення (за зверненнями) по 1 тисячі гривень кожному на загальну суму 77 тисяч гривень.

Щомісячно протягом травня-грудня 2016 року матеріальна допомога  виплачуватиметься  11 особам хворим на муковісцидоз та батькам (опікунам) дітей до 18-ти років (включно) хворих на муковісцидоз (за зверненнями) по 2 тисячі гривень кожному на загальну суму 176 тисяч гривень.

Буде перераховано кошти двом сім’ям, в яких померли учасники бойових дій (воїни-інтернаціоналісти) по 1 тисячі 200 гривень кожній на загальну суму 2 тисячі 400.

Вирішено також  перерахувати 100 тисяч гривень одноразової матеріальної допомоги матері-виховательці Олені Мацицькій для облаштування житлового будинку (проведення енергозберігаючих заходів), що знаходиться в с. Мачухи, в якому, відповідно до рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради від 17.02.2015 року №22, створено дитячий будинок сімейного типу.


Теги: турбота

Дата: 25-05-2016 16:50:27
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: Scottodolf
Дата: 23-06-2017 01:12
Полтаву відвідає лауреат Національної премії України ім. Тараса Шевченкаolimp trade binary options inputted thesaurus synonyms

http://secraball.phpnet.us/rygydety/binare-option-demo-konto-furniture-calgary-deerfoot.html
world forex personnel cabinet of kynthos
http://diospitquad.hst5.com/jupori/trading-con-azione-binaries-search.html
binary options 95% alcohol


Додав: FeewGaraPiepe
Дата: 21-06-2017 03:44
У Полтаві Рух за очищення проводить Антикорупційний форумhttps://landscape.1cbit.net/gardens/1445-landscape-design-illinois.html - landscape design illinois
https://loan.renthop.net/autoloancalculator/1456-what-is-a-fha-home-loan.html - what is a fha home loan
https://stomatolog.lend-money.ru/lecheniezubov/145-vozvrat-nalogov-za-lechenie-i-protezirovanie-zubov.html - возврат налогов за лечение и


Додав: topdmsMom
Дата: 19-06-2017 23:02
У Полтаві комісія узгодила на перейменування 51 вулицю. СписокВот это круто.


Додав: archyiigol
Дата: 19-06-2017 01:10
У Полтаві Рух за очищення проводить Антикорупційний форумМагазин:
Продажи и Покупки Золото Архейдж

Контакты:
icq : 486-207-503
skype : arch-gold
Скидки на gold: Работаем 24/7
Гарантии,Блоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@visti.pl.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на visti.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів