Стрічка новин

На засіданні Полтавського міськвиконкому розподіляли кошти з програми "Турбота"

На засіданні Полтавського міськвиконкому розподіляли кошти з програми ″Турбота″

Зокрема, виконуючи  Програму соціального забезпечення та соціального захисту населення м. Полтава "Турбота" на 2016 рік, виконавчий комітет Полтавської міської ради сьогодні  прийняв рішення відшкодувати комунальному підприємству "Полтаваелектроавтотранс" 1 мільйон 388 тисяч 132 гривні  за пільгове перевезення у січні-квітень цього року.
 
Також буде здійснено виплату одноразової матеріальної допомоги 77-ми учасникам бойових дій та інвалідам війни, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення (за зверненнями) по 1 тисячі гривень кожному на загальну суму 77 тисяч гривень.

Щомісячно протягом травня-грудня 2016 року матеріальна допомога  виплачуватиметься  11 особам хворим на муковісцидоз та батькам (опікунам) дітей до 18-ти років (включно) хворих на муковісцидоз (за зверненнями) по 2 тисячі гривень кожному на загальну суму 176 тисяч гривень.

Буде перераховано кошти двом сім’ям, в яких померли учасники бойових дій (воїни-інтернаціоналісти) по 1 тисячі 200 гривень кожній на загальну суму 2 тисячі 400.

Вирішено також  перерахувати 100 тисяч гривень одноразової матеріальної допомоги матері-виховательці Олені Мацицькій для облаштування житлового будинку (проведення енергозберігаючих заходів), що знаходиться в с. Мачухи, в якому, відповідно до рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради від 17.02.2015 року №22, створено дитячий будинок сімейного типу.


Теги: турбота

Дата: 25-05-2016 16:50:27
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: KevinTap
Дата: 20-08-2017 15:00
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людей[url=http://mystorex.com/]http://mystorex.com/[/url] avedgeVugwrire


Додав: Oscarglync
Дата: 20-08-2017 14:34
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейПроизводство всех видов электромонтажного
оборудования для прокладки кабеля[URL=http://astra-electric.ru/index.php?id_category=48&controller=category]Изделия ГЭМ[/URL]

[URL=http://astra-electric.ru/index.php?id_product=41&controller=product]Угол вверх/вниз[/URL]

[URL=http://astra-electric.ru/index.php?controller=sitemap]sitemap[/URL]

[URL=http://astra-electric.ru/img/p/1/0/3/103-tm_thickbox_default.jpg][/URL]

[URL=http://astra-electric.ru/img/p/1/6/6/166-tm_thickbox_default.jpg][/URL]

[URL=http://astra-electric.ru/img/p/9/9/99-tm_thickbox_default.jpg][/URL]

[URL=http://astra-electric.ru/index.php?id_category=43&controller=category]Кабельные


Додав: lolaappami
Дата: 20-08-2017 13:05
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейstainless thereafter base dates chip minutes coupled european cons suggestion sustained kick worn mae couples federal examining specials levy dimension


Додав: Sattsleenda
Дата: 20-08-2017 09:11
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейpatterns courts jo ml nato anatomy russia believed americas plates sql warren gym er potentially coaching cognitive programs colleague catsБлоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@visti.pl.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на visti.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів