Стрічка новин

Обласна клінічна лікарня ім. М.В. Скліфосовського підбила підсумки діяльності за півріччя

Обласна клінічна лікарня ім. М.В. Скліфосовського підбила підсумки діяльності за півріччя

Нещодавно відбулося  засідання медичної  ради  Полтавської обласної клінічної лікарні ім М.В. Скліфосовського.  На ній було  підбито підсумки діяльності  закладу за 6 місяців поточного року.

У роботі медичної ради взяли участь керівники обласних та міських лікувально-профілактичних закладів, науковці  ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія», завідуючі відділеннями Полтавської обласної клінічної лікарні  ім. М.В. Скліфосовського.

Робота колективу лікарні спрямована на надання високоспеціалізованої медичної допомоги у відповідності з локальними протоколами.

Свій вклад у лікувальний процес вносять і фахівці ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія», які консультують хворих в поліклініці та лікують у відділеннях закладу.

Як відзначив головний лікар обласної клінічної лікарні    Григорій Оксак, у І півріччі 2016 року у відділеннях лікарні  проліковано  понад 13 тис. хворих, що на 1 тисячу більше ніж за аналогічний період  минулого  року.  Понад 60% пацієнтів, що пролікувались у закладі  -  жителі сільської місцевості.  Найбільше хворих лікувалось   з Полтавського, Шишацького та Зіньківського районів. Найменше - з Гребінківського, Оржицького  та Семенівського  районів а також міст Горішні Плавні та Кременчук.

Завдяки впровадженню сучасних методів діагностики та лікування у закладі   знижується  середня тривалість перебування хворого на ліжку  і становить  у середньому  10,0  днів.

Прикладом інтенсивного використання ліжкового фонду є  відділення інтервенційної радіології, у якому застосовуються сучасні методики лікування.  На 15 ліжках тут проліковано понад 300 хворих із ішемічною хворобою серця, та прооперовано понад 600 хворих з інших відділень. Операції виконуються  з приводу інфаркту міокарда, захворювань судин голови, шиї, кінцівок та інших. Середня тривалість  перебування хворих у цьому відділенні  3,7 дні.

У першому півріччі поточного року відсоток термінових операцій у відділенні інтервенційної радіології   зріс з 18,25% до 37,18%. Це дозволило багатьом хворим врятувати життя.

У перинатальному центрі за шість місяців поточного року проведено понад 900 пологів. Народилось  45 двоєнь та 1 трійня. Збільшилась кількість партнерських пологів (присутність на пологах близької людини).

Всі звернення громадян, що надходили до обласної лікарні, було своєчасно розглянуто фахівцями та знаходяться на постійному контролі адміністрації лікарні.

За результатами медичної ради  було прийнято відповідні  рішення.

 

Прес-центр ДОЗ ОДА


Дата: 29-07-2016 17:53:39
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: Scottodolf
Дата: 23-06-2017 01:12
Полтаву відвідає лауреат Національної премії України ім. Тараса Шевченкаolimp trade binary options inputted thesaurus synonyms

http://secraball.phpnet.us/rygydety/binare-option-demo-konto-furniture-calgary-deerfoot.html
world forex personnel cabinet of kynthos
http://diospitquad.hst5.com/jupori/trading-con-azione-binaries-search.html
binary options 95% alcohol


Додав: FeewGaraPiepe
Дата: 21-06-2017 03:44
У Полтаві Рух за очищення проводить Антикорупційний форумhttps://landscape.1cbit.net/gardens/1445-landscape-design-illinois.html - landscape design illinois
https://loan.renthop.net/autoloancalculator/1456-what-is-a-fha-home-loan.html - what is a fha home loan
https://stomatolog.lend-money.ru/lecheniezubov/145-vozvrat-nalogov-za-lechenie-i-protezirovanie-zubov.html - возврат налогов за лечение и


Додав: topdmsMom
Дата: 19-06-2017 23:02
У Полтаві комісія узгодила на перейменування 51 вулицю. СписокВот это круто.


Додав: archyiigol
Дата: 19-06-2017 01:10
У Полтаві Рух за очищення проводить Антикорупційний форумМагазин:
Продажи и Покупки Золото Архейдж

Контакты:
icq : 486-207-503
skype : arch-gold
Скидки на gold: Работаем 24/7
Гарантии,Блоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@visti.pl.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на visti.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів