Стрічка новин

Особливий театр "Дзвіночок" повернувся у Полтаву з Мінська

Особливий театр ″Дзвіночок″ повернувся у Полтаву з Мінська

У Мінську з 26 по 29 травня проходив  другий Міжнародний фестиваль особливих театрів "Крок назустріч", який проводиться для людей з розумовими, психічними і фізичними вадами розвитку.

Протягом чотирьох днів на сцені будинку культури ім. Шарко виступали 12 особливих театрів з Білорусі, Латвії, Литви, України, Росії та Польщі. Також в програмі фестивалю - круглі столи, майстер-класи та обговорення вистав. Ініціатором проведення фестивалю в травні 2016 виступив ОБЕО "Хесед-Рахама" за фінансової підтримки програми малих грантів Посольства США.

У фестивалі взяв участь особливий дитячий аматорський театр "Дзвіночок" Полтавського навчально-реабілітаційного центру.  Побувати у Мінську юним театралам допомогли депутати облради, які зібрали кошти на квитки. Серед них був і голова облради Олександр Біленький, який написав у Фейсбук:

"Спільні зусилля - відмінний результат!

Вже можна привітати аматорський театр "Дзвіночок" з перемогою на Міжнародному театральному фестивалі у Мінську! Наші діти, хоч і були найменшими учасниками, вразили майстерністю всіх - результат диплом з відзнакою! Велика подяка усім депутатам обласної ради, хто взяв участь у забезпеченні поїздки наших дітей на фестиваль!".


Дата: 02-06-2016 18:51:02
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: Ronnienoima
Дата: 18-08-2017 09:11
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейThe thought that a woman will quit able to have a baby in her arms is the devastating for some


Додав: Robertcruts
Дата: 18-08-2017 06:22
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейChomp down on it I'm a girl who needs a pure pussy licking on the regular. I can't do it


Додав: LstrduhFophy
Дата: 18-08-2017 05:39
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейOn any site I already read almost the same selection of information, but thanks anyway

[url=http://zenggao.pw/space-uid-4401.html]


Додав: Richardmit
Дата: 18-08-2017 03:10
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейThere is a site on a theme interesting you.


--------
[url=http://israelhome.life/387.html]buy a house in Ramat Gan cheap prices[/url]
[url=http://direct.israelhome.life/740.html]ApartmentsБлоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@visti.pl.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на visti.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів