Стрічка новин

Полтавська школа мистецтв відзначила своє 25-річчя

Полтавська школа мистецтв відзначила своє 25-річчя

Ювілей Полтавської школи мистецтв "Мала академія мистецтв" імені Раїси Кириченко відзначили 14 квітня у Палаці дозвілля "Листопад". Привітати педагогічний та учнівський колектив прийшли представники обласної влади,  батьки вихованців школи, полтавці.

У святковому концерті участь понад тисячу талановитих вихованців закладу. Директор "Малої академії мистецтв" Тетяна Магомедова. зазначила, що колектив Полтавської школи мистецтв та її учні – це велика, дружня сім'я. Діти тут займаються тим, що їм по-справжньому подобається.

У школі наразі навчається близько 1500 тисячі вихованців. Працюють  музичне, хореографічне, образотворче, декоративно-ужиткове відділення та театральна студія. Особливістю цієї школи є те, що  діти тут можуть починати навчання з 4 років. Кожного року вихованці закладу активно беруть участь в обласних, Всеукраїнських та міжнародних  фестивалях та конкурсах.

Міська влада нагородила Подяками та Грамотами викладачів "Малої академії мистецтв" імені Раїси Кириченко за плідну працю, високі творчі здобутки, вагомий внесок у розвиток української культури, духовне збагачення підростаючого покоління та з нагоди 25-ї річниці з дня створення закладу.

Особливим сюрпризом від міської влади для колективу школи мистецтв стала цифрова фотокамера та сертифікат на 80 тисяч гривень для придбання тканини для гуртків.


Дата: 15-04-2016 18:53:43
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: Ronnienoima
Дата: 18-08-2017 09:11
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейThe thought that a woman will quit able to have a baby in her arms is the devastating for some


Додав: Robertcruts
Дата: 18-08-2017 06:22
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейChomp down on it I'm a girl who needs a pure pussy licking on the regular. I can't do it


Додав: LstrduhFophy
Дата: 18-08-2017 05:39
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейOn any site I already read almost the same selection of information, but thanks anyway

[url=http://zenggao.pw/space-uid-4401.html]


Додав: Richardmit
Дата: 18-08-2017 03:10
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейThere is a site on a theme interesting you.


--------
[url=http://israelhome.life/387.html]buy a house in Ramat Gan cheap prices[/url]
[url=http://direct.israelhome.life/740.html]ApartmentsБлоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@visti.pl.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на visti.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів