Стрічка новин

Полтавська школа мистецтв відзначила своє 25-річчя

Полтавська школа мистецтв відзначила своє 25-річчя

Ювілей Полтавської школи мистецтв "Мала академія мистецтв" імені Раїси Кириченко відзначили 14 квітня у Палаці дозвілля "Листопад". Привітати педагогічний та учнівський колектив прийшли представники обласної влади,  батьки вихованців школи, полтавці.

У святковому концерті участь понад тисячу талановитих вихованців закладу. Директор "Малої академії мистецтв" Тетяна Магомедова. зазначила, що колектив Полтавської школи мистецтв та її учні – це велика, дружня сім'я. Діти тут займаються тим, що їм по-справжньому подобається.

У школі наразі навчається близько 1500 тисячі вихованців. Працюють  музичне, хореографічне, образотворче, декоративно-ужиткове відділення та театральна студія. Особливістю цієї школи є те, що  діти тут можуть починати навчання з 4 років. Кожного року вихованці закладу активно беруть участь в обласних, Всеукраїнських та міжнародних  фестивалях та конкурсах.

Міська влада нагородила Подяками та Грамотами викладачів "Малої академії мистецтв" імені Раїси Кириченко за плідну працю, високі творчі здобутки, вагомий внесок у розвиток української культури, духовне збагачення підростаючого покоління та з нагоди 25-ї річниці з дня створення закладу.

Особливим сюрпризом від міської влади для колективу школи мистецтв стала цифрова фотокамера та сертифікат на 80 тисяч гривень для придбання тканини для гуртків.


Дата: 15-04-2016 18:53:43
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: Scottodolf
Дата: 23-06-2017 01:12
Полтаву відвідає лауреат Національної премії України ім. Тараса Шевченкаolimp trade binary options inputted thesaurus synonyms

http://secraball.phpnet.us/rygydety/binare-option-demo-konto-furniture-calgary-deerfoot.html
world forex personnel cabinet of kynthos
http://diospitquad.hst5.com/jupori/trading-con-azione-binaries-search.html
binary options 95% alcohol


Додав: FeewGaraPiepe
Дата: 21-06-2017 03:44
У Полтаві Рух за очищення проводить Антикорупційний форумhttps://landscape.1cbit.net/gardens/1445-landscape-design-illinois.html - landscape design illinois
https://loan.renthop.net/autoloancalculator/1456-what-is-a-fha-home-loan.html - what is a fha home loan
https://stomatolog.lend-money.ru/lecheniezubov/145-vozvrat-nalogov-za-lechenie-i-protezirovanie-zubov.html - возврат налогов за лечение и


Додав: topdmsMom
Дата: 19-06-2017 23:02
У Полтаві комісія узгодила на перейменування 51 вулицю. СписокВот это круто.


Додав: archyiigol
Дата: 19-06-2017 01:10
У Полтаві Рух за очищення проводить Антикорупційний форумМагазин:
Продажи и Покупки Золото Архейдж

Контакты:
icq : 486-207-503
skype : arch-gold
Скидки на gold: Работаем 24/7
Гарантии,Блоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@visti.pl.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на visti.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів