Стрічка новин

Полтавці виступили з ініціативою створення громадських загонів охорони пам’ятника Мазепі

Полтавці виступили з ініціативою створення громадських загонів охорони пам’ятника Мазепі

Полтавці виступили з ініціативою створення громадських загонів охорони пам’ятника гетьману Івану Мазепі.

Нагадаємо, нещодавно невідомі облили фарбою пам’ятник. Крім того, й досі не вирішене питання стосовно відеоспостереження.

У соцмережах розповсюджується повідомлення наступного змісту: «У зв’язку з регулярними спробами пошкодити памятник Гетьману Івану Мазепі, заявами міського голови Мамая про його, фактично, підтримку таких дій, варто невідкладно сформувати загони громадської охорони пам’ятника.

Великою справою було його встановлення, але зберегти його - не менш відповідальне завдання. Звертаємося до всіх небайдужих полтавців, місцевих патріотичних організацій розглянути можливість самоорганізації груп активістів для охорони пам’ятника».

Нагадаємо, що історія з встановленням пам’ятника українськогому гетьманові в Полтаві тривала багато років, а кошти на його створення збиралися небайдужими громадянами України.

Відкривав пам’ятник Івану Мазепі особисто Президент України Петро Порошенко 7 травня цього року.

 


Дата: 19-06-2016 15:18:19
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: RichardBes
Дата: 16-10-2017 23:46
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людей[url=http://dekorshop.eu/]http://dekorshop.eu/[/url] crelfceabe Ultram generic order with no script


Додав: Nettienam
Дата: 16-10-2017 23:40
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людей[url=http://baumarktx.eu/]http://baumarktx.eu/[/url] crelfceabe Buy tramadol cod buy cheap online


Додав: Nettienam
Дата: 16-10-2017 23:36
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людей[url=http://baumarktx.eu/]http://baumarktx.eu/[/url] crelfceabe Buy tramadol cod buy cheap online


Додав: Max76Croff
Дата: 16-10-2017 20:22
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейОдин индивидуальность, вроде положение, делал гуртом сайт через начала и предварительно конца.Запомните, посетители сайтов несказанно ценят свою свободу в рамкахБлоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@visti.pl.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на visti.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів