Стрічка новин

Полтавці виступили з ініціативою створення громадських загонів охорони пам’ятника Мазепі

Полтавці виступили з ініціативою створення громадських загонів охорони пам’ятника Мазепі

Полтавці виступили з ініціативою створення громадських загонів охорони пам’ятника гетьману Івану Мазепі.

Нагадаємо, нещодавно невідомі облили фарбою пам’ятник. Крім того, й досі не вирішене питання стосовно відеоспостереження.

У соцмережах розповсюджується повідомлення наступного змісту: «У зв’язку з регулярними спробами пошкодити памятник Гетьману Івану Мазепі, заявами міського голови Мамая про його, фактично, підтримку таких дій, варто невідкладно сформувати загони громадської охорони пам’ятника.

Великою справою було його встановлення, але зберегти його - не менш відповідальне завдання. Звертаємося до всіх небайдужих полтавців, місцевих патріотичних організацій розглянути можливість самоорганізації груп активістів для охорони пам’ятника».

Нагадаємо, що історія з встановленням пам’ятника українськогому гетьманові в Полтаві тривала багато років, а кошти на його створення збиралися небайдужими громадянами України.

Відкривав пам’ятник Івану Мазепі особисто Президент України Петро Порошенко 7 травня цього року.

 


Дата: 19-06-2016 15:18:19
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: Sattsleenda
Дата: 20-08-2017 09:11
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейpatterns courts jo ml nato anatomy russia believed americas plates sql warren gym er potentially coaching cognitive programs colleague cats


Додав: LstrduhFophy
Дата: 20-08-2017 05:29
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людей"The road will overcome walking." I wish you never will stop and be creative - forever!Додав: Vladimirnails
Дата: 20-08-2017 02:35
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейПол дня анализировал материалы интернет, случайно к своему удивлению открыл познавательный веб-сайт. Я про него: [url=http://uvlecheniehobby.ru/viewtopic.php?f=78&t=28898]заработать зарабатывать[/url] . Для моих


Додав: Samuelsoymn
Дата: 19-08-2017 23:47
У Полтаві Рух за очищення проводить Антикорупційний форумJimmi SuyantoWell done great design…thank you for sharing idea. Best regards from indonesiaRECENT POSTS10 Stylish, Space-Saving Dorm Room Ideas0Textured WallsБлоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@visti.pl.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на visti.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів