Стрічка новин

Призначення зелених насаджень

Призначення зелених насаджень

Виходячи з призначення, класифікація зелених насаджень (рос. зеленые насаждения) включає наступні типи: загального користування, обмеженого користування та спеціального призначення.

До першої групи відносять сукупності рослин, призначені для будь-якого жителя міста: парк відпочинку, парк розваг, заповідник, сквер, бульвар, парк-музей і інші загальнодоступні місця озеленення. У таких місцях дуже часто проводяться різного роду громадські заходи, мітинги, святкування, конкурси, міські події, спортивні заняття, політичні заходи. Крім цього, зелені насадження загального користування захищають повітря від пилу і інших шкідливих речовин, дозволяють ховатися від сильного сонячного світла, роблять міські вулиці красивішими і приємними для прогулянок.

Зелені насадження, використання яких обмежено, зазвичай знаходяться на території будь-яких закладів, включаючи школи, дитячі садки, лікарні, санаторії, спортивні комплекси, закриті двори або квартали, клуби, науково-дослідні інститути. У таких місцях часто проводяться заняття фізичною культурою, організовуються місця відпочинку, ігор або лікування.

До зелених насадженням спеціального призначення відносяться території, розташовані поблизу заводських і промислових будівель, автомобільних доріг, розплідників, садів, щоб захищати місто від несприятливого впливу шкідливих речовин, що виділяються при виробництві, вихлопних газів автомобілів, виконувати протипожежну або меліоративну функцію.

Сорти рослин і види зелених насаджень залежать від конкретної мети посадки. Завдяки спеціальним зеленим насадженням значно знижується вплив шкідливих речовин, водойми випаровуються не так сильно, стають менш небезпечними сильний вітер, піщані і сніжні бурі, а вогонь, шум і дим немає поширюються. Нерідко такі посадки стають гарною і корисною частиною загального ландшафту.

Грамотний вибір типів зелених насаджень для кожної місцевості, їх поєднання і догляд дозволяють значно поліпшити стан насаджень і їх довговічність.

Класифікація міських зелених насаджень дозволяє зрозуміти, наскільки місто захищене від шкідливої ​​дії і впорядкований для відпочинку. Ступінь озеленення міста підраховується на підставі кількості зелених насаджень загального користування. Сприятливим для проживання вважається місто, в якому на кожного жителя припадає близько 25 м2 насаджень.


Дата: 27-04-2017 22:06:40
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: Scottodolf
Дата: 23-06-2017 01:12
Полтаву відвідає лауреат Національної премії України ім. Тараса Шевченкаolimp trade binary options inputted thesaurus synonyms

http://secraball.phpnet.us/rygydety/binare-option-demo-konto-furniture-calgary-deerfoot.html
world forex personnel cabinet of kynthos
http://diospitquad.hst5.com/jupori/trading-con-azione-binaries-search.html
binary options 95% alcohol


Додав: FeewGaraPiepe
Дата: 21-06-2017 03:44
У Полтаві Рух за очищення проводить Антикорупційний форумhttps://landscape.1cbit.net/gardens/1445-landscape-design-illinois.html - landscape design illinois
https://loan.renthop.net/autoloancalculator/1456-what-is-a-fha-home-loan.html - what is a fha home loan
https://stomatolog.lend-money.ru/lecheniezubov/145-vozvrat-nalogov-za-lechenie-i-protezirovanie-zubov.html - возврат налогов за лечение и


Додав: topdmsMom
Дата: 19-06-2017 23:02
У Полтаві комісія узгодила на перейменування 51 вулицю. СписокВот это круто.


Додав: archyiigol
Дата: 19-06-2017 01:10
У Полтаві Рух за очищення проводить Антикорупційний форумМагазин:
Продажи и Покупки Золото Архейдж

Контакты:
icq : 486-207-503
skype : arch-gold
Скидки на gold: Работаем 24/7
Гарантии,Блоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@visti.pl.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на visti.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів