Стрічка новин

Про 1С простими словами

Про 1С простими словами

Коли бізнесмен, юрист, бухгалтер, продавець і інший користувач стикається з програмами 1с бухгалтерия , дуже часто виникає неправильне розуміння того, що це таке.

Комусь здається, що 1С - це зручна система обліку, комусь - що це система для автоматизації інтернет-магазину, хтось взагалі не дуже розуміє, про що йде мова. Деяким навіть здається, що за допомогою того чи іншого продукту 1С можна вирішити будь-які завдання бізнесу, треба тільки правильно вибрати продукт і, може бути, трохи його доопрацювати.

Причина таких явно помилкових варіантів сприйняття полягає в тому, що ніхто не розуміє, що таке 1С з точки зору платформи. Кожен бачить щось своє, конкретне. Ще більше плутанини вносить сама 1С, так як підтримує активно всі ці помилки через свого маркетингу, який намагається позиціонувати 1С - як рішення на всі випадки життя і для будь-яких цілей.

Отже, з точки зору технічної екосистеми 1С складається з наступних компонентів:

- Платформа 1С - це та основа, на якій пишуться конфігурації, з якою працюють програмісти та ін. Вона оновлюється від версії до версії, а тому може бути: 6.0, 7.7, 8.0, 8.2 або 8.3.

- Конфігурація. Це наступний рівень конкретизації. Конфігурації пишуться на платформі з використанням коду 1С. Користувачі працюють з конфігураціями.

- 1С Бітрікс. Система для роботи з сайтами, про неї поговорити варто окремо.

Ще один розріз, в якому можна структурувати роботу 1С, - це організаційний рівень. І тут є 2 частини, які також один без одного не працюють: cама компанія 1С та її штат фахівців.

Партнери 1С (франчайзинг) і фахівці, що займаються обслуговуванням системи. Їх також варто вниделіть в якості однієї зі складових еко-системи. Без фахівців, які допрацьовують і впроваджують 1С, система працювати не буде. Це можуть бути компанії-партнери 1С або одинаки-фрілансери, не має значення, вони просто повинні бути, інакше система не буде життєздатною.


Дата: 01-05-2017 22:19:45
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: Scottodolf
Дата: 23-06-2017 01:12
Полтаву відвідає лауреат Національної премії України ім. Тараса Шевченкаolimp trade binary options inputted thesaurus synonyms

http://secraball.phpnet.us/rygydety/binare-option-demo-konto-furniture-calgary-deerfoot.html
world forex personnel cabinet of kynthos
http://diospitquad.hst5.com/jupori/trading-con-azione-binaries-search.html
binary options 95% alcohol


Додав: FeewGaraPiepe
Дата: 21-06-2017 03:44
У Полтаві Рух за очищення проводить Антикорупційний форумhttps://landscape.1cbit.net/gardens/1445-landscape-design-illinois.html - landscape design illinois
https://loan.renthop.net/autoloancalculator/1456-what-is-a-fha-home-loan.html - what is a fha home loan
https://stomatolog.lend-money.ru/lecheniezubov/145-vozvrat-nalogov-za-lechenie-i-protezirovanie-zubov.html - возврат налогов за лечение и


Додав: topdmsMom
Дата: 19-06-2017 23:02
У Полтаві комісія узгодила на перейменування 51 вулицю. СписокВот это круто.


Додав: archyiigol
Дата: 19-06-2017 01:10
У Полтаві Рух за очищення проводить Антикорупційний форумМагазин:
Продажи и Покупки Золото Архейдж

Контакты:
icq : 486-207-503
skype : arch-gold
Скидки на gold: Работаем 24/7
Гарантии,Блоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@visti.pl.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на visti.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів