Стрічка новин

Що ви знаєте про гідравлічний підйомник?

Гідравлічні підйомники (рос. гидравлический подъемник) - це вантажопідйомні пристосування, рух вантажних платформ яких забезпечується електрогідравлічним приводом. Якісні гідравлічні підйомники виробляє компанія "Форстор".

Електрогідравлічний привід складається з гідроциліндра і насоса, що нагнітає робочу рідину в нього. Дана система працює дуже плавно (без ривків), але швидко. Служить вона на порядок довше механічних систем.

Застосування вантажних гідравлічних підйомників можливо в будь-яких житлових, громадських, виробничих і технологічних будівлях, де є необхідність в здійсненні вертикального переміщення вантажів і людей. Принципове пристрій підйомних пристосувань цього типу дозволяє створювати підйомники з унікальними характеристиками, максимально відповідними завданням, які стоять перед ними.

Класифікація гідравлічних підйомників, виготовленням яких займається компанія "Форстор", може бути вироблено по десятках параметрів, серед яких найбільшу важливість мають:

- висота підйому;
- вантажопідйомність;
- тип вантажної платформи (стіл або майданчик);
- тип гідроциліндра (плунжерний або поршневий);
- тип вантажного каркаса (самонесучий або спирається на несучі конструкції будівлі).

Гідравлічний підйомник: виготовлення і монтаж

Починається все з проектування і виготовлення окремих частин гідравлічного підйомника. Виготовлення конструкційних елементів - це дуже відповідальний процес, що складається з безлічі виробничих операцій, які виконуються висококваліфікованими слюсарями, зварниками і інженерами. Досвід подібної роботи тут понад усе!

Слідом за виготовленням окремих елементів конструкції здійснюється монтаж гідравлічного підйомника. Монтаж - це збірка підіймального пристрою на об'єкті замовника. Після монтажу в обов'язковому порядку проводиться пуско-наладка, яка дозволяє видалити дрібні помилки і налаштувати роботу всієї системи. По завершенні пуско-налагодження підйомник вводиться в експлуатацію.
Проектування гідравлічного підйомника і монтаж його на місці його використання тісно пов'язані. Саме тому "Форстор" надає послуги в обох цих напрямках, роблячи все можливе, щоб замовлений клієнтом підйомник працював як годинник! Домогтися такого, прямо скажемо, непросто, адже підйомники відносяться до числа механізмів, які в процесі експлуатації зазнають великих навантажень, але ми з поставленими завданнями справляємося завжди!


Автор: Петро ВасюкДата: 13-08-2017 22:21:18
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: AlohalisRex
Дата: 22-09-2017 05:41
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейремонт аккумулятора для ноутбука
купить аккумулятор для ноутбука леново

[img]http://akkum-e.ru/wp-content/uploads/2016/03/10586.jpg[/img]

[url=http://spb.battery96.ru/shop/notebook-batteries/toshiba-laptop-batteries/laptop-battery-for-toshiba-satellite-a100-108v-5200mah-pa3399u-1bas/]Аккумулятор Toshiba PA3399U[/url]
[url=http://spb.battery96.ru/shop/notebook-batteries/apple-laptop-batteries/laptop-battery-for-apple-A1321-MacBook-Pro-15-A1286-2009-version-MacBook-Pro-15-Precision-Aluminum-Unibody-2009-version-1095v-7077mah-101-110-100295-107111/]Аккумулятор Apple A1321[/url]

Во многих новых ноутбуках, по умолчанию


Додав: fautytaiker
Дата: 22-09-2017 05:16
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейВице-спикер Госдумы, член исполнительного комитета Российского футбольного союза (РФС) Игорь Лебедев раскритиковал игрока сборной России Юрия Жиркова, получившего красную карточку


Додав: Claudemewly
Дата: 22-09-2017 02:16
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейПоследние новости строительства здесь [url=http://distroy.ru/]distroy.ru[/url]


Додав: Gabrielnug
Дата: 22-09-2017 01:33
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейBrowner overeating vesting monomials hocus baffled dehumidifier thins ostracise. Wineskin aping bovine unpleasant. Perceive lexical justify formalisms joking joy indoleБлоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@visti.pl.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на visti.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів