Стрічка новин

«Таємнича Полтава» знову зібрала сотню учасників на безкоштовну екскурсію

«Таємнича Полтава» знову зібрала сотню учасників на безкоштовну екскурсію

На вихідних розпочався новий сезон пішохідних екскурсій по Полтаві для полтавців від інформаційно-туристичного проекту «Таємнича Полтава».

 Безкоштовна оглядова екскурсія містом зібрала в неділю зранку близько сотні учасників. Вони поділилися на три підгрупи та близько двох годин слухали цікаві факти про рідне місто. Безкоштовні оглядові пішохідні екскурсії, які «Таємнича Полтава» започаткувала майже три роки тому, щоразу збирають значну кількість містян, які хочуть почути більше про історію Полтави.

У червні 2014 року в рамках проекту було вперше проведено тематичну екскурсію, на яка була більш поглиблена та спеціалізована. Наразі різні екскурсоводи  спеціально для проекту «Таємнича Полтава» розробили 15 тематичних пішохідних екскурсій. І вже на наступних вихідних усі охочі зможуть відвідати нову авторську екскурсію «Німецька колонія». Щоб потрапити на неї достатньо залишити письмову заявку на сайті організаторів - http://ingreen.in.ua/tours/topoltava/1114.

Керівник інформаційно-туристичного проекту «Таємнича Полтава» дуже рада бачити нових учасників:

- Дуже приємно, що до нас кожного разу приєднуються нові  учасники. Телефонують педагоги і запитують чи можна привести студентів не екскурсію. Ми завжди раді бачити однодумців, яким теж цікаво відкривати невідомі сторінки історії нашого міста. Ми поглиблюємо тематику та розширюємо географію екскурсій. Наприклад, наша нова тема  «Німецька колонія» розповідає про окремий район, із унікальними будинками та своїм колоритом. Нам пощастило жити в такому чудовому місті із багатою історією. Тож відкриваємо разом таємниці Полтави.

Побачити частинку оглядової пішохідної екскурсії від проекту  «Таємнича Полтава» можна буде на телеканалі «Лтава» в передачі «Культурний простір» у п’ятницю 9 вересня в 21.35.  Найближчим часом в рамках проекту «Таємнича Полтава» пройдуть такі тематичні пішохідні екскурсії:

11 та 18 вересня – нова тематична пішохідна екскурсія «Німецька колонія»

25 вересня – тематична пішохідна екскурсія до Дня Міста «Славні доньки Полтави»

2 жовтня – тематична пішохідна екскурсія до Дня Вчителя «Навчальні заклади Полтави 18-19 ст»

Приєднатися можуть усі бажаючі. Для цього достатньо зробити письмову заявку на сайті організаторів - http://ingreen.in.ua/tours/topoltava/1114.


Дата: 05-09-2016 17:03:11
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: dataspo
Дата: 17-12-2017 23:15
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людей[url=http://smotreti-porno-online.ru/pigs/]порно со свиньями[/url]


Додав: DavidCok
Дата: 17-12-2017 13:36
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейп»їI do not own anything. 00:00 Birth (An Oschestra Was Hired To Create This Track) 00:53 Silent Down, Great ...Додав: LindaGlora
Дата: 17-12-2017 11:31
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людей[url=http://moebelmix.xyz/]http://moebelmix.xyz/[/url] TatUpdawsstity , Burostuhl Racing Grun Drehstuhl Schreibtischstuhl Chefsessel Burosessel Stuhl


Додав: LindaGlora
Дата: 17-12-2017 11:26
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людей[url=http://moebelmix.xyz/]http://moebelmix.xyz/[/url] TatUpdawsstity , Burostuhl Racing Grun Drehstuhl Schreibtischstuhl Chefsessel Burosessel StuhlБлоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@visti.pl.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на visti.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів