Стрічка новин

У Кременчуці вихованці колонії отримали можливість навчатися в бізнес-школі

У Кременчуці вихованці колонії отримали можливість навчатися в бізнес-школі

Сьомого липня в Кременчуцькій виховній колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області для вихованців відкрила свої двері бізнес-школа.

Останнім часом працевлаштуватися будь-якій людині не так легко,  тому за ініціативою начальника Кременчуцькій виховній колонії Юрія Величка, саме в літку, у вільний від навчання час, для вихованців установи  розпочалися заняття у бізнес-школі. Для проведення занять на постійній основі запросили бізнес-тренера Ларису Голубєву, яка працює із малим та середнім бізнесом у місті Кременчуці.

За спеціально складеною програмою занять вихованцям надана можливість розмірковувати про своє призначення у житті. Програма курсу спрямована на розвиток самодостатньої особистості,  формування правильного світосприйняття, вміння вірно оцінювати ситуацію та виважено реагувати на неї за будь-яких обставин.

Даний курс поділений на блоки,  кожного заняття якого заплановано на відпрацювання конкретних навичок шляхом рольових ігор та відтворення тієї чи іншої ситуації.  На першому занятті хлопці вголос обговорювали один з одним,  як вони розуміють призначення особистості і чому дуже важливо його знайти. Півтори години йшла дискусія по обговоренню того факту, що заробляти гроші легше на своїй улюбленій справі.

Із бізнес-тренером є домовленість про те, що на другому занятті вони спробують визначити із великого переліку власних вподобань саме те, з якого почнуть реалізовувати себе після звільнення.

 

Прес-служба Державної пенітенціарної служби

України в Полтавській області  


Дата: 09-07-2016 12:22:16
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: Scottodolf
Дата: 23-06-2017 01:12
Полтаву відвідає лауреат Національної премії України ім. Тараса Шевченкаolimp trade binary options inputted thesaurus synonyms

http://secraball.phpnet.us/rygydety/binare-option-demo-konto-furniture-calgary-deerfoot.html
world forex personnel cabinet of kynthos
http://diospitquad.hst5.com/jupori/trading-con-azione-binaries-search.html
binary options 95% alcohol


Додав: FeewGaraPiepe
Дата: 21-06-2017 03:44
У Полтаві Рух за очищення проводить Антикорупційний форумhttps://landscape.1cbit.net/gardens/1445-landscape-design-illinois.html - landscape design illinois
https://loan.renthop.net/autoloancalculator/1456-what-is-a-fha-home-loan.html - what is a fha home loan
https://stomatolog.lend-money.ru/lecheniezubov/145-vozvrat-nalogov-za-lechenie-i-protezirovanie-zubov.html - возврат налогов за лечение и


Додав: topdmsMom
Дата: 19-06-2017 23:02
У Полтаві комісія узгодила на перейменування 51 вулицю. СписокВот это круто.


Додав: archyiigol
Дата: 19-06-2017 01:10
У Полтаві Рух за очищення проводить Антикорупційний форумМагазин:
Продажи и Покупки Золото Архейдж

Контакты:
icq : 486-207-503
skype : arch-gold
Скидки на gold: Работаем 24/7
Гарантии,Блоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@visti.pl.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на visti.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів