Стрічка новин

У Кременчуці вихованці колонії отримали можливість навчатися в бізнес-школі

У Кременчуці вихованці колонії отримали можливість навчатися в бізнес-школі

Сьомого липня в Кременчуцькій виховній колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області для вихованців відкрила свої двері бізнес-школа.

Останнім часом працевлаштуватися будь-якій людині не так легко,  тому за ініціативою начальника Кременчуцькій виховній колонії Юрія Величка, саме в літку, у вільний від навчання час, для вихованців установи  розпочалися заняття у бізнес-школі. Для проведення занять на постійній основі запросили бізнес-тренера Ларису Голубєву, яка працює із малим та середнім бізнесом у місті Кременчуці.

За спеціально складеною програмою занять вихованцям надана можливість розмірковувати про своє призначення у житті. Програма курсу спрямована на розвиток самодостатньої особистості,  формування правильного світосприйняття, вміння вірно оцінювати ситуацію та виважено реагувати на неї за будь-яких обставин.

Даний курс поділений на блоки,  кожного заняття якого заплановано на відпрацювання конкретних навичок шляхом рольових ігор та відтворення тієї чи іншої ситуації.  На першому занятті хлопці вголос обговорювали один з одним,  як вони розуміють призначення особистості і чому дуже важливо його знайти. Півтори години йшла дискусія по обговоренню того факту, що заробляти гроші легше на своїй улюбленій справі.

Із бізнес-тренером є домовленість про те, що на другому занятті вони спробують визначити із великого переліку власних вподобань саме те, з якого почнуть реалізовувати себе після звільнення.

 

Прес-служба Державної пенітенціарної служби

України в Полтавській області  


Дата: 09-07-2016 12:22:16
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: DavidCok
Дата: 16-12-2017 12:11
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейEASY LISTENING POP Music Video Playlist New Hits 2017 - 2008. NIGHTINGALES MUSIC; 692 videos; 868,903 views; Updated 4 days


Додав: DavidCok
Дата: 16-12-2017 05:17
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейDiscover new music to license for video, film & advertising production. Listen to this mix of Cinematic tunes that will


Додав: DebbieKandy
Дата: 15-12-2017 17:23
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людей[url=http://fitnessuhre.xyz/]http://fitnessuhre.xyz/[/url] Fitness Armband crelfceabe, Polar Fitnesstracker A360, blau, M, 90057447


Додав: DebbieKandy
Дата: 15-12-2017 17:18
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людей[url=http://fitnessuhre.xyz/]http://fitnessuhre.xyz/[/url] Fitness Armband crelfceabe, Polar Fitnesstracker A360, blau, M, 90057447Блоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@visti.pl.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на visti.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів