Стрічка новин

У Кременчуці вихованці колонії отримали можливість навчатися в бізнес-школі

У Кременчуці вихованці колонії отримали можливість навчатися в бізнес-школі

Сьомого липня в Кременчуцькій виховній колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області для вихованців відкрила свої двері бізнес-школа.

Останнім часом працевлаштуватися будь-якій людині не так легко,  тому за ініціативою начальника Кременчуцькій виховній колонії Юрія Величка, саме в літку, у вільний від навчання час, для вихованців установи  розпочалися заняття у бізнес-школі. Для проведення занять на постійній основі запросили бізнес-тренера Ларису Голубєву, яка працює із малим та середнім бізнесом у місті Кременчуці.

За спеціально складеною програмою занять вихованцям надана можливість розмірковувати про своє призначення у житті. Програма курсу спрямована на розвиток самодостатньої особистості,  формування правильного світосприйняття, вміння вірно оцінювати ситуацію та виважено реагувати на неї за будь-яких обставин.

Даний курс поділений на блоки,  кожного заняття якого заплановано на відпрацювання конкретних навичок шляхом рольових ігор та відтворення тієї чи іншої ситуації.  На першому занятті хлопці вголос обговорювали один з одним,  як вони розуміють призначення особистості і чому дуже важливо його знайти. Півтори години йшла дискусія по обговоренню того факту, що заробляти гроші легше на своїй улюбленій справі.

Із бізнес-тренером є домовленість про те, що на другому занятті вони спробують визначити із великого переліку власних вподобань саме те, з якого почнуть реалізовувати себе після звільнення.

 

Прес-служба Державної пенітенціарної служби

України в Полтавській області  


Дата: 09-07-2016 12:22:16
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: KevinTap
Дата: 20-08-2017 15:00
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людей[url=http://mystorex.com/]http://mystorex.com/[/url] avedgeVugwrire


Додав: Oscarglync
Дата: 20-08-2017 14:34
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейПроизводство всех видов электромонтажного
оборудования для прокладки кабеля[URL=http://astra-electric.ru/index.php?id_category=48&controller=category]Изделия ГЭМ[/URL]

[URL=http://astra-electric.ru/index.php?id_product=41&controller=product]Угол вверх/вниз[/URL]

[URL=http://astra-electric.ru/index.php?controller=sitemap]sitemap[/URL]

[URL=http://astra-electric.ru/img/p/1/0/3/103-tm_thickbox_default.jpg][/URL]

[URL=http://astra-electric.ru/img/p/1/6/6/166-tm_thickbox_default.jpg][/URL]

[URL=http://astra-electric.ru/img/p/9/9/99-tm_thickbox_default.jpg][/URL]

[URL=http://astra-electric.ru/index.php?id_category=43&controller=category]Кабельные


Додав: lolaappami
Дата: 20-08-2017 13:05
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейstainless thereafter base dates chip minutes coupled european cons suggestion sustained kick worn mae couples federal examining specials levy dimension


Додав: Sattsleenda
Дата: 20-08-2017 09:11
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейpatterns courts jo ml nato anatomy russia believed americas plates sql warren gym er potentially coaching cognitive programs colleague catsБлоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@visti.pl.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на visti.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів