Стрічка новин

У Лубнах проведуть соцопитування про енергозбереження

У Лубнах проведуть соцопитування про енергозбереження

Жителів Лубенщини запитають, що вони думають про енергозбереження та енергозабезпечення.  Для цього в місті Лубни  проведуть вивчення громадської думки, яке здійснить Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ».  Кількість сімей, які повинні бути опитані під час заходу, складає 3% від загальної кількості сімей, що проживають в місті.

 «Таке дослідження проводиться з метою вивчення потреб мешканців у питанні енергозабезпечення та проблем міста у даній галузі. Це потрібно для того, аби зрозуміти в якому напрямку повинна рухатися та працювати влада спільно з зацікавленими сторанами та громадськими організаціями», - розповів керівник дослідження Олександр Чепур.

Перш ніж розпочати активну фазу опитування, процес інтерв’ювання та зміст самого опитувальника протестували під час засідання робочої групи по розробці плану дій з енергозбереження, яка працює при Лубенській міській раді. Учасниками тестового опитування стали і пересічні мешканці міста, які надали свої зауваження та рекомендації щодо вдосконалення процесу дослідження. 

Вивчення громадської думки відбуватиметься за підтримки Регіонального екологічного центру країн Центральної  та Східної Європи (РЕЦ), що  здійснює  проект  «Місцеві  ініціативи задля сталого розвитку України – LINK». 

«Метою LINK є нарощування адміністративного потенціалу на місцях задля розвитку ресурсозберігаючої економіки та диверсифікації джерел енергопостачання шляхом об'єднання зусиль повноважних осіб, представників бізнесу та громадянського суспільства на місцевому рівні з метою запровадження в Україні  позитивних змін», - говорить місцевий координатор проекту Руслан Щербаков.

Дослідження проведуть до кінця літа 2016 року і обіцяють публічно оприлюднити результати. Подібне опитування проходитиметься  паралельно і в інших містах України.

Громадська організація «Твій Світ»


Дата: 19-07-2016 12:36:22
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: AgrorosBog
Дата: 17-10-2017 12:24
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейСНИЖАЙТЕ ТЕМПЕРАТУРУ.
Агроспан вдобавок называют нетканный укрывной материя, (нетканный материал – неправильно, правильно нетканый укрывной вещество) сообразно основным свойствам схож с


Додав: AgrorosBog
Дата: 17-10-2017 12:24
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейСНИЖАЙТЕ ТЕМПЕРАТУРУ.
Агроспан вдобавок называют нетканный укрывной материя, (нетканный материал – неправильно, правильно нетканый укрывной вещество) сообразно основным свойствам схож с


Додав: RichardBes
Дата: 16-10-2017 23:46
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людей[url=http://dekorshop.eu/]http://dekorshop.eu/[/url] crelfceabe Ultram generic order with no script


Додав: Nettienam
Дата: 16-10-2017 23:40
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людей[url=http://baumarktx.eu/]http://baumarktx.eu/[/url] crelfceabe Buy tramadol cod buy cheap onlineБлоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@visti.pl.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на visti.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів