Стрічка новин

У Миргороді відкрилась виставка художника-аматора з Донеччини

Фото Володимира Балацького
Фото Володимира Балацького

Персональна виставка Володимира Ягодинця,  уродженця села Широкино Донецької області, а  віднедавна - миргородського художника-аматора, 7 липня відкрилась у місцевому краєзнавчому музеї представлена персональна.

Володимир Олександрович – переселенець, працював на Зуївській ТЕС. Разом з дружиною Оленою після трагічних подій на Донбасі він приїхав у Миргород. Енергетика міста-курорту та його природа  повернули митцю бажання знову займатися творчістю, якій присвятив  20 останніх років житття. Адже  після лютневих подій 2014 року рука перестала слухатися майстра.

- Просто не міг писати і все. Кров, труни на майдані, смерті молодих співвітчизників, боротьба мого народу не могли змусити мене писати і далі. Була велика біль і гіркота, - зізнається він.  

Та. перебравшись до Миргорода, художник став писати знову. Краєвиди та спокій міста-курорту надихає митця створювати нові художні полотна. За словами Володимира Олександровича, у Миргороді вже склалося  співтовариство художників Донецької області. Тут живе і пише горлівський художник Андрій Ярошенко, який н очолює творчу громадську організацію «Громадянський союз».

(За інформацією Миргородської міськради)


Дата: 08-07-2016 17:37:29
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: Sattsleenda
Дата: 20-08-2017 09:11
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейpatterns courts jo ml nato anatomy russia believed americas plates sql warren gym er potentially coaching cognitive programs colleague cats


Додав: LstrduhFophy
Дата: 20-08-2017 05:29
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людей"The road will overcome walking." I wish you never will stop and be creative - forever!Додав: Vladimirnails
Дата: 20-08-2017 02:35
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейПол дня анализировал материалы интернет, случайно к своему удивлению открыл познавательный веб-сайт. Я про него: [url=http://uvlecheniehobby.ru/viewtopic.php?f=78&t=28898]заработать зарабатывать[/url] . Для моих


Додав: Samuelsoymn
Дата: 19-08-2017 23:47
У Полтаві Рух за очищення проводить Антикорупційний форумJimmi SuyantoWell done great design…thank you for sharing idea. Best regards from indonesiaRECENT POSTS10 Stylish, Space-Saving Dorm Room Ideas0Textured WallsБлоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@visti.pl.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на visti.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів