Стрічка новин

У Сулі зафіксована масова загибель риби

Фото sumy.depo.ua
Фото sumy.depo.ua

Державна екологічна інспекція у Полтавській області попередньо інформувала громадськість про екологічну ситуацію, яка утворилася в Лубенському та Чорнухинському районах Полтавської області внаслідок несприятливих погодних умов, зокрема забруднення річки Сула. 

Особовим складом ДСНС спільно з представниками місцевих органів влади, водного господарства, мисливсько-рибальського товариства та громадських формувань, проведено розчищення заторів в руслі р.Сула поблизу с. Мацківці Лубенського району. Проведеними заходами стабілізовано течію річки, забезпечено зниження рівня води з 471 см до 346 см. та поступове її очищення.

Причиною замулення та занесення сміття в річки стало підтоплення, яке виникло внаслідок стихійного явища. Зливові води, вода з пошкоджених ставків по малих річках, водотоках та дренажних каналах потрапила у р. Сула. Води р. Сула забруднені змитими рештками ґрунту та органічними рештками знесеними з полів, підтоплених садиб і дворів.

Інтенсивні процеси окислення, дефіцит кисню та висока температура навколишнього природного середовища призвели до значного погіршення якості води в р. Сула. Масову загибель риби у р. Сула спричинив низький рівень розчиненого кисню у воді. Фактів потрапляння у водойму отрутохімікатів не зафіксовано. Рівень води р.Сула знаходиться в межах русла.


Дата: 12-07-2016 17:00:31
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: AgrorosBog
Дата: 17-10-2017 12:24
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейСНИЖАЙТЕ ТЕМПЕРАТУРУ.
Агроспан вдобавок называют нетканный укрывной материя, (нетканный материал – неправильно, правильно нетканый укрывной вещество) сообразно основным свойствам схож с


Додав: AgrorosBog
Дата: 17-10-2017 12:24
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейСНИЖАЙТЕ ТЕМПЕРАТУРУ.
Агроспан вдобавок называют нетканный укрывной материя, (нетканный материал – неправильно, правильно нетканый укрывной вещество) сообразно основным свойствам схож с


Додав: RichardBes
Дата: 16-10-2017 23:46
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людей[url=http://dekorshop.eu/]http://dekorshop.eu/[/url] crelfceabe Ultram generic order with no script


Додав: Nettienam
Дата: 16-10-2017 23:40
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людей[url=http://baumarktx.eu/]http://baumarktx.eu/[/url] crelfceabe Buy tramadol cod buy cheap onlineБлоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@visti.pl.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на visti.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів