Стрічка новин

У Сулі зафіксована масова загибель риби

Фото sumy.depo.ua
Фото sumy.depo.ua

Державна екологічна інспекція у Полтавській області попередньо інформувала громадськість про екологічну ситуацію, яка утворилася в Лубенському та Чорнухинському районах Полтавської області внаслідок несприятливих погодних умов, зокрема забруднення річки Сула. 

Особовим складом ДСНС спільно з представниками місцевих органів влади, водного господарства, мисливсько-рибальського товариства та громадських формувань, проведено розчищення заторів в руслі р.Сула поблизу с. Мацківці Лубенського району. Проведеними заходами стабілізовано течію річки, забезпечено зниження рівня води з 471 см до 346 см. та поступове її очищення.

Причиною замулення та занесення сміття в річки стало підтоплення, яке виникло внаслідок стихійного явища. Зливові води, вода з пошкоджених ставків по малих річках, водотоках та дренажних каналах потрапила у р. Сула. Води р. Сула забруднені змитими рештками ґрунту та органічними рештками знесеними з полів, підтоплених садиб і дворів.

Інтенсивні процеси окислення, дефіцит кисню та висока температура навколишнього природного середовища призвели до значного погіршення якості води в р. Сула. Масову загибель риби у р. Сула спричинив низький рівень розчиненого кисню у воді. Фактів потрапляння у водойму отрутохімікатів не зафіксовано. Рівень води р.Сула знаходиться в межах русла.


Дата: 12-07-2016 17:00:31
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: Scottodolf
Дата: 23-06-2017 01:12
Полтаву відвідає лауреат Національної премії України ім. Тараса Шевченкаolimp trade binary options inputted thesaurus synonyms

http://secraball.phpnet.us/rygydety/binare-option-demo-konto-furniture-calgary-deerfoot.html
world forex personnel cabinet of kynthos
http://diospitquad.hst5.com/jupori/trading-con-azione-binaries-search.html
binary options 95% alcohol


Додав: FeewGaraPiepe
Дата: 21-06-2017 03:44
У Полтаві Рух за очищення проводить Антикорупційний форумhttps://landscape.1cbit.net/gardens/1445-landscape-design-illinois.html - landscape design illinois
https://loan.renthop.net/autoloancalculator/1456-what-is-a-fha-home-loan.html - what is a fha home loan
https://stomatolog.lend-money.ru/lecheniezubov/145-vozvrat-nalogov-za-lechenie-i-protezirovanie-zubov.html - возврат налогов за лечение и


Додав: topdmsMom
Дата: 19-06-2017 23:02
У Полтаві комісія узгодила на перейменування 51 вулицю. СписокВот это круто.


Додав: archyiigol
Дата: 19-06-2017 01:10
У Полтаві Рух за очищення проводить Антикорупційний форумМагазин:
Продажи и Покупки Золото Архейдж

Контакты:
icq : 486-207-503
skype : arch-gold
Скидки на gold: Работаем 24/7
Гарантии,Блоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@visti.pl.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на visti.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів