Стрічка новин

У Сулі зафіксована масова загибель риби

Фото sumy.depo.ua
Фото sumy.depo.ua

Державна екологічна інспекція у Полтавській області попередньо інформувала громадськість про екологічну ситуацію, яка утворилася в Лубенському та Чорнухинському районах Полтавської області внаслідок несприятливих погодних умов, зокрема забруднення річки Сула. 

Особовим складом ДСНС спільно з представниками місцевих органів влади, водного господарства, мисливсько-рибальського товариства та громадських формувань, проведено розчищення заторів в руслі р.Сула поблизу с. Мацківці Лубенського району. Проведеними заходами стабілізовано течію річки, забезпечено зниження рівня води з 471 см до 346 см. та поступове її очищення.

Причиною замулення та занесення сміття в річки стало підтоплення, яке виникло внаслідок стихійного явища. Зливові води, вода з пошкоджених ставків по малих річках, водотоках та дренажних каналах потрапила у р. Сула. Води р. Сула забруднені змитими рештками ґрунту та органічними рештками знесеними з полів, підтоплених садиб і дворів.

Інтенсивні процеси окислення, дефіцит кисню та висока температура навколишнього природного середовища призвели до значного погіршення якості води в р. Сула. Масову загибель риби у р. Сула спричинив низький рівень розчиненого кисню у воді. Фактів потрапляння у водойму отрутохімікатів не зафіксовано. Рівень води р.Сула знаходиться в межах русла.


Дата: 12-07-2016 17:00:31
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: KevinTap
Дата: 20-08-2017 15:00
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людей[url=http://mystorex.com/]http://mystorex.com/[/url] avedgeVugwrire


Додав: Oscarglync
Дата: 20-08-2017 14:34
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейПроизводство всех видов электромонтажного
оборудования для прокладки кабеля[URL=http://astra-electric.ru/index.php?id_category=48&controller=category]Изделия ГЭМ[/URL]

[URL=http://astra-electric.ru/index.php?id_product=41&controller=product]Угол вверх/вниз[/URL]

[URL=http://astra-electric.ru/index.php?controller=sitemap]sitemap[/URL]

[URL=http://astra-electric.ru/img/p/1/0/3/103-tm_thickbox_default.jpg][/URL]

[URL=http://astra-electric.ru/img/p/1/6/6/166-tm_thickbox_default.jpg][/URL]

[URL=http://astra-electric.ru/img/p/9/9/99-tm_thickbox_default.jpg][/URL]

[URL=http://astra-electric.ru/index.php?id_category=43&controller=category]Кабельные


Додав: lolaappami
Дата: 20-08-2017 13:05
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейstainless thereafter base dates chip minutes coupled european cons suggestion sustained kick worn mae couples federal examining specials levy dimension


Додав: Sattsleenda
Дата: 20-08-2017 09:11
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейpatterns courts jo ml nato anatomy russia believed americas plates sql warren gym er potentially coaching cognitive programs colleague catsБлоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@visti.pl.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на visti.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів