Стрічка новин

В Опішному розпочався Х Міжнародний молодіжний гончарський фестиваль

В Опішному розпочався Х Міжнародний молодіжний гончарський фестиваль

Із 13 до 23 червня у на базі Державної спеціалізованої художньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішному» імені Василя Кричевського відбуватиметься  Х Міжнародний молодіжний гончарський фестиваль «ОПІШНЕ-2016».

Це мистецький практикум в образотворчому мистецтві, кераміці, інших видах декоративно-вжиткового мистецтва для молодих мистців (10-23 роки) з України, Білорусі, Молдови, Грузії та Республіки Гани.

Голова Полтавської облради Олександр Біленький написав з цього приводу у Фейсбук: «Вітаю учасників ювілейного Х Міжнародного гончарського молодіжного фестивалю "Опішня-2016"!

Унікальний форум, на який цього року приїхали навіть митці Японії, В'єтнаму і західноафриканської республіки Гана! Дякую ідейній натхненниці та організаторці фестивалю, депутату обласної ради Людмилі Овчаренко, за невтомну роботу у популяризації культурних надбань Полтавщини на світовому рівні. А юним учасникам фестивалю - творчих успіхів і цікавого досвіду у розвитку культурних надбань».

Молодіжний фестиваль лише початок  унікальних подій, що відбудуться в рамках VІІІ Тижня Національного Гончарного Здвиження в Опішному «ЗДВИГ-2016».


Дата: 13-06-2016 17:48:35
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: Sattsleenda
Дата: 20-08-2017 09:11
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейpatterns courts jo ml nato anatomy russia believed americas plates sql warren gym er potentially coaching cognitive programs colleague cats


Додав: LstrduhFophy
Дата: 20-08-2017 05:29
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людей"The road will overcome walking." I wish you never will stop and be creative - forever!Додав: Vladimirnails
Дата: 20-08-2017 02:35
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейПол дня анализировал материалы интернет, случайно к своему удивлению открыл познавательный веб-сайт. Я про него: [url=http://uvlecheniehobby.ru/viewtopic.php?f=78&t=28898]заработать зарабатывать[/url] . Для моих


Додав: Samuelsoymn
Дата: 19-08-2017 23:47
У Полтаві Рух за очищення проводить Антикорупційний форумJimmi SuyantoWell done great design…thank you for sharing idea. Best regards from indonesiaRECENT POSTS10 Stylish, Space-Saving Dorm Room Ideas0Textured WallsБлоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@visti.pl.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на visti.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів