Стрічка новин

В Опішному розпочався Х Міжнародний молодіжний гончарський фестиваль

В Опішному розпочався Х Міжнародний молодіжний гончарський фестиваль

Із 13 до 23 червня у на базі Державної спеціалізованої художньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішному» імені Василя Кричевського відбуватиметься  Х Міжнародний молодіжний гончарський фестиваль «ОПІШНЕ-2016».

Це мистецький практикум в образотворчому мистецтві, кераміці, інших видах декоративно-вжиткового мистецтва для молодих мистців (10-23 роки) з України, Білорусі, Молдови, Грузії та Республіки Гани.

Голова Полтавської облради Олександр Біленький написав з цього приводу у Фейсбук: «Вітаю учасників ювілейного Х Міжнародного гончарського молодіжного фестивалю "Опішня-2016"!

Унікальний форум, на який цього року приїхали навіть митці Японії, В'єтнаму і західноафриканської республіки Гана! Дякую ідейній натхненниці та організаторці фестивалю, депутату обласної ради Людмилі Овчаренко, за невтомну роботу у популяризації культурних надбань Полтавщини на світовому рівні. А юним учасникам фестивалю - творчих успіхів і цікавого досвіду у розвитку культурних надбань».

Молодіжний фестиваль лише початок  унікальних подій, що відбудуться в рамках VІІІ Тижня Національного Гончарного Здвиження в Опішному «ЗДВИГ-2016».


Дата: 13-06-2016 17:48:35
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: RichardBes
Дата: 16-10-2017 23:46
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людей[url=http://dekorshop.eu/]http://dekorshop.eu/[/url] crelfceabe Ultram generic order with no script


Додав: Nettienam
Дата: 16-10-2017 23:40
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людей[url=http://baumarktx.eu/]http://baumarktx.eu/[/url] crelfceabe Buy tramadol cod buy cheap online


Додав: Nettienam
Дата: 16-10-2017 23:36
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людей[url=http://baumarktx.eu/]http://baumarktx.eu/[/url] crelfceabe Buy tramadol cod buy cheap online


Додав: Max76Croff
Дата: 16-10-2017 20:22
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейОдин индивидуальность, вроде положение, делал гуртом сайт через начала и предварительно конца.Запомните, посетители сайтов несказанно ценят свою свободу в рамкахБлоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@visti.pl.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на visti.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів