Стрічка новин

Вихлопні гази

Вихлопні гази

З кожним днем ​​екологічна обстановка на вулицях наших міст стає все більш небезпечною. Причиною цього стало стрімке зростання інфраструктури і збільшення кількості різного роду техніки на дорогах, в небі і на воді.

Найголовнішими ворогами екології та здоров'я людей стають вихлопні гази багатьох типів автомобілів (загрязнение воздуха выхлопными газами), виробничі викиди різних підприємств і заводів. Джерела забруднення повітря діляться на мобільні і не мобільні. До мобільних відносяться ті джерела, які можуть переміщатися. Це в основному вантажний і легковий автотранспорт, снігоочисники, бульдозери, поїзди і літаки. Чи не мобільні джерела забруднення навколишнього середовища - це електростанції, заводи та інші виробничі підприємства. За оцінками вчених, внесок вихлопних газів різних видів транспорту в забруднення повітря перевищує 90%. При роботі двигунів мобільних джерел, відбувається спалювання палива і викид в атмосферу суміші газів, що веде до забруднення повітря. Саме ці вихлопні гази є причиною забруднення повітря в багатьох містах. На здоров'я людини і навколишнє середовище негативний вплив роблять 4 складові вихлопних газів: чадний газ, вуглеводні (недопалене паливо), оксиди азоту, тверді частинки Крім цього, мобільні джерела забруднення повітря виробляють ряд шкідливих токсичних речовин та парникових газів. У національному масштабі, мобільні джерела становлять найбільшу небезпеку для екології, викидаючи в навколишнє середовище велику кількість токсичних речовин. Ці шкідливі речовини можуть викликати ракові та інші захворювання у людей, згубно впливають на живу природу і навколишнє середовище. Парникові гази, такі як двоокис вуглецю (CO2), здатні утримувати тепло в атмосфері землі, що сприяє глобальній зміні клімату.

Чадний газ

Ви можете його не помічати і не відчувати його запаху, але чадний газ - один з найбільш отруйних і поширених забруднювачів повітря в багатьох містах. Він виділяється при неповному згорянні вуглецю в паливі. Основні джерела окису вуглецю в повітрі - це вихлопні гази. За результатами проведених досліджень, до 95% окису вуглецю в міському повітрі - від пересувних джерел. Чадний газ дуже шкідливий для людини. Він знижує доставку кисню до органів і тканин організму. Газ особливо небезпечний для тих, хто страждає від серцевих і респіраторних захворювань. Високий рівень концентрації чадного газу в повітрі згубно позначається і на організмі здорових людей. Симптоми отруєння газом можуть включати в себе порушення зору, сильний головний біль і зниження працездатності. На відміну від багатьох інших забруднювачів повітря, пік концентрації чадного газу припадає на холодну пору року.

Вуглеводні

Вуглеводні стали причиною серйозного забруднення повітря не тільки великих мегаполісах, але і всієї території країни. Вступаючи під впливом сонячного світла в реакцію з озоном, вуглеводні стають одним з основних компонентів смогу. Утворюється вуглеводень в результаті неповного згоряння палива. Під впливом вуглеводню відбувається руйнування нижніх шарів озону. В результаті у багатьох людей виникають такі проблеми зі здоров'ям, як утруднення дихання, ураження легень, серцево - судинної системи. Велика кількість вуглеводнів надає токсичну дію на організм, викликаючи ракові та інші хвороби. Сучасні автомобілі оснащені системами контролю над викидами отруйних речовин в атмосферу. Системи допомагають скорочувати кількість вихлопних газів і парів вуглеводню, що потрапляють в атмосферу.


Дата: 04-06-2017 21:45:51
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: Scottodolf
Дата: 23-06-2017 01:12
Полтаву відвідає лауреат Національної премії України ім. Тараса Шевченкаolimp trade binary options inputted thesaurus synonyms

http://secraball.phpnet.us/rygydety/binare-option-demo-konto-furniture-calgary-deerfoot.html
world forex personnel cabinet of kynthos
http://diospitquad.hst5.com/jupori/trading-con-azione-binaries-search.html
binary options 95% alcohol


Додав: FeewGaraPiepe
Дата: 21-06-2017 03:44
У Полтаві Рух за очищення проводить Антикорупційний форумhttps://landscape.1cbit.net/gardens/1445-landscape-design-illinois.html - landscape design illinois
https://loan.renthop.net/autoloancalculator/1456-what-is-a-fha-home-loan.html - what is a fha home loan
https://stomatolog.lend-money.ru/lecheniezubov/145-vozvrat-nalogov-za-lechenie-i-protezirovanie-zubov.html - возврат налогов за лечение и


Додав: topdmsMom
Дата: 19-06-2017 23:02
У Полтаві комісія узгодила на перейменування 51 вулицю. СписокВот это круто.


Додав: archyiigol
Дата: 19-06-2017 01:10
У Полтаві Рух за очищення проводить Антикорупційний форумМагазин:
Продажи и Покупки Золото Архейдж

Контакты:
icq : 486-207-503
skype : arch-gold
Скидки на gold: Работаем 24/7
Гарантии,Блоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@visti.pl.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на visti.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів