Стрічка новин

Вихованці Кременчуцької виховної колонії успішно закінчили навчальний рік у ВНЗ

Вихованці Кременчуцької виховної колонії успішно закінчили навчальний рік у ВНЗ

Днями  для п´ятьох вихованців Кременчуцької виховної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області відбулася значна подія – отримання дипломів кваліфікованого робітника за спеціальністю соціальний робітник.

Протягом 2015-2016 навчального року п’ять засуджених колонії мали можливість за дистанційною формою навчання отримувати   неповну вищу освіту в Полтавському коледжі вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна».

Студенти  в  онлайн режимі прослуховували курси лекцій, активно приймали участь у семінарських заняттях, відповідально готувалися до здачі сесій, відвідували бібліотеку, працювали з навчальною літературою, користувалися глобальною мережею Інтернет. Під час навчання юнаки показали доволі добрий рівень знань, чим приємно здивували не тільки викладачів, а й адміністрацію колонії.

Для вручення дипломів до вихованців особисто завітав старший викладач кафедри соціальної роботи Сергій Глоба. Цього дня серед хлопців панувала хвилююча атмосфера.  Отже отриманий диплом став лише початком подальшого професійного розвитку.

Експериментальна програма з дистанційного навчання неповнолітніх засуджених в поточному навчальному році показала добрі результати. Тому  троє вихованців написали заяви на продовження навчання і отримання нового вищого кваліфікованого рівня, а четверо юнаків виявили бажання навчатися вперше та вступити на І курс до університету.

 

Прес-служба управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області


Дата: 18-07-2016 12:32:49
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: Scottodolf
Дата: 23-06-2017 01:12
Полтаву відвідає лауреат Національної премії України ім. Тараса Шевченкаolimp trade binary options inputted thesaurus synonyms

http://secraball.phpnet.us/rygydety/binare-option-demo-konto-furniture-calgary-deerfoot.html
world forex personnel cabinet of kynthos
http://diospitquad.hst5.com/jupori/trading-con-azione-binaries-search.html
binary options 95% alcohol


Додав: FeewGaraPiepe
Дата: 21-06-2017 03:44
У Полтаві Рух за очищення проводить Антикорупційний форумhttps://landscape.1cbit.net/gardens/1445-landscape-design-illinois.html - landscape design illinois
https://loan.renthop.net/autoloancalculator/1456-what-is-a-fha-home-loan.html - what is a fha home loan
https://stomatolog.lend-money.ru/lecheniezubov/145-vozvrat-nalogov-za-lechenie-i-protezirovanie-zubov.html - возврат налогов за лечение и


Додав: topdmsMom
Дата: 19-06-2017 23:02
У Полтаві комісія узгодила на перейменування 51 вулицю. СписокВот это круто.


Додав: archyiigol
Дата: 19-06-2017 01:10
У Полтаві Рух за очищення проводить Антикорупційний форумМагазин:
Продажи и Покупки Золото Архейдж

Контакты:
icq : 486-207-503
skype : arch-gold
Скидки на gold: Работаем 24/7
Гарантии,Блоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@visti.pl.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на visti.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів