Стрічка новин

Вивезення і утилізація рідких побутових відходів

Вивезення і утилізація рідких побутових відходів

Є ями два типи вигрібних ям - традиційні, тобто з однією ємністю, і з переливом (з двома ємностями). Для останнього типу характерна сепарація відходів на рідку і тверду складові.

Спочатку важкі елементи осідають в першому колодязі, після чого рідиною наповнюється наступний. Сучасний підхід до вирішення цього питання передбачає на попередньому етапі збору і відкачування рідких побутових відходів (РПВ) їх підготовку. Існують пристосування для фільтрації та дренажу, накопичувачі сміття і жирного бруду, а також класичні 3-камерні септики для каналізації (підземні відстійники), обладнані всередині каналізаційних колекторів. У них затримується до 90% зважених часток.

Іноді яму з переливом також називають септиком, на будівництво якого, до речі, потрібен дозвіл СЕС. Для того щоб ці резервуари справно функціонували, слід дотримуватися технології і відповідно до неї оснащувати ці та інші асенізаційні споруди.

Під огорожею вигрібних ям розуміються засоби безпеки двох видів - люк із закритою (а ще краще замкнений) кришкою і гідроізоляція. У такій відповідальній справі обов'язкові обидва чинники. Стінки і дно вигрібної ями повинні мати якісну гідроізоляцію. Елементарно вона досягається шляхом промазки гарячим бітумом в один або кілька шарів. Правильно виконана вигрібна яма є герметичною ємністю. За технологією можна робити вигрібну яму з земляним дном, бо в такому випадку існує небезпека зараження: грунту; грунтових вод і дренажу; свердловин; водосховищ. Тим більше це стосується стін, так як, окрім іншого, вона буде ще і обсипатися. Але навіть зроблену згідно з технологією яму необхідно влаштовувати на дистанції 6 і більше метрів від житлового будинку, а також 50 і більше від джерел питної води. Взагалі, фахівці рекомендують встановлювати не яму, а септик. Пояснення просте: в камерах другого відбувається поетапна фільтрація, в тому числі із застосуванням біоочищення - переробки каналізаційної органіки за допомогою активних бактерій, на зразок промислових очисних споруд, тільки в мініатюрі.

Вивіз нечистот і стоків входить в загальну структуру заходів з благоустрою населених пунктів. Наприклад, у Харкові такі послуги надає Компания Krug. Природно, стихійне їх скидання у водойми і на грунт забороняється. Хоча в минулі часи цим часом грішили, що негативно позначалося на санітарно-епідеміологічній обстановці. Цікавий утилізаційний досвід скандинавських країн. У столицях Фінляндії та Норвегії теплові насоси функціонують ... на стічних водах! Влітку установки паралельно виробляють теплоту, яка використовується в гарячому водопостачанні та холод, що йде в кондиціонери бізнес-центрів і мегамаркетів. 


Дата: 07-07-2016 20:59:40
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: Scottodolf
Дата: 23-06-2017 01:12
Полтаву відвідає лауреат Національної премії України ім. Тараса Шевченкаolimp trade binary options inputted thesaurus synonyms

http://secraball.phpnet.us/rygydety/binare-option-demo-konto-furniture-calgary-deerfoot.html
world forex personnel cabinet of kynthos
http://diospitquad.hst5.com/jupori/trading-con-azione-binaries-search.html
binary options 95% alcohol


Додав: FeewGaraPiepe
Дата: 21-06-2017 03:44
У Полтаві Рух за очищення проводить Антикорупційний форумhttps://landscape.1cbit.net/gardens/1445-landscape-design-illinois.html - landscape design illinois
https://loan.renthop.net/autoloancalculator/1456-what-is-a-fha-home-loan.html - what is a fha home loan
https://stomatolog.lend-money.ru/lecheniezubov/145-vozvrat-nalogov-za-lechenie-i-protezirovanie-zubov.html - возврат налогов за лечение и


Додав: topdmsMom
Дата: 19-06-2017 23:02
У Полтаві комісія узгодила на перейменування 51 вулицю. СписокВот это круто.


Додав: archyiigol
Дата: 19-06-2017 01:10
У Полтаві Рух за очищення проводить Антикорупційний форумМагазин:
Продажи и Покупки Золото Архейдж

Контакты:
icq : 486-207-503
skype : arch-gold
Скидки на gold: Работаем 24/7
Гарантии,Блоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@visti.pl.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на visti.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів