Стрічка новин

Вивезення і утилізація рідких побутових відходів

Вивезення і утилізація рідких побутових відходів

Є ями два типи вигрібних ям - традиційні, тобто з однією ємністю, і з переливом (з двома ємностями). Для останнього типу характерна сепарація відходів на рідку і тверду складові.

Спочатку важкі елементи осідають в першому колодязі, після чого рідиною наповнюється наступний. Сучасний підхід до вирішення цього питання передбачає на попередньому етапі збору і відкачування рідких побутових відходів (РПВ) їх підготовку. Існують пристосування для фільтрації та дренажу, накопичувачі сміття і жирного бруду, а також класичні 3-камерні септики для каналізації (підземні відстійники), обладнані всередині каналізаційних колекторів. У них затримується до 90% зважених часток.

Іноді яму з переливом також називають септиком, на будівництво якого, до речі, потрібен дозвіл СЕС. Для того щоб ці резервуари справно функціонували, слід дотримуватися технології і відповідно до неї оснащувати ці та інші асенізаційні споруди.

Під огорожею вигрібних ям розуміються засоби безпеки двох видів - люк із закритою (а ще краще замкнений) кришкою і гідроізоляція. У такій відповідальній справі обов'язкові обидва чинники. Стінки і дно вигрібної ями повинні мати якісну гідроізоляцію. Елементарно вона досягається шляхом промазки гарячим бітумом в один або кілька шарів. Правильно виконана вигрібна яма є герметичною ємністю. За технологією можна робити вигрібну яму з земляним дном, бо в такому випадку існує небезпека зараження: грунту; грунтових вод і дренажу; свердловин; водосховищ. Тим більше це стосується стін, так як, окрім іншого, вона буде ще і обсипатися. Але навіть зроблену згідно з технологією яму необхідно влаштовувати на дистанції 6 і більше метрів від житлового будинку, а також 50 і більше від джерел питної води. Взагалі, фахівці рекомендують встановлювати не яму, а септик. Пояснення просте: в камерах другого відбувається поетапна фільтрація, в тому числі із застосуванням біоочищення - переробки каналізаційної органіки за допомогою активних бактерій, на зразок промислових очисних споруд, тільки в мініатюрі.

Вивіз нечистот і стоків входить в загальну структуру заходів з благоустрою населених пунктів. Наприклад, у Харкові такі послуги надає Компания Krug. Природно, стихійне їх скидання у водойми і на грунт забороняється. Хоча в минулі часи цим часом грішили, що негативно позначалося на санітарно-епідеміологічній обстановці. Цікавий утилізаційний досвід скандинавських країн. У столицях Фінляндії та Норвегії теплові насоси функціонують ... на стічних водах! Влітку установки паралельно виробляють теплоту, яка використовується в гарячому водопостачанні та холод, що йде в кондиціонери бізнес-центрів і мегамаркетів. 


Дата: 07-07-2016 20:59:40
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: Ronnienoima
Дата: 18-08-2017 09:11
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейThe thought that a woman will quit able to have a baby in her arms is the devastating for some


Додав: Robertcruts
Дата: 18-08-2017 06:22
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейChomp down on it I'm a girl who needs a pure pussy licking on the regular. I can't do it


Додав: LstrduhFophy
Дата: 18-08-2017 05:39
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейOn any site I already read almost the same selection of information, but thanks anyway

[url=http://zenggao.pw/space-uid-4401.html]


Додав: Richardmit
Дата: 18-08-2017 03:10
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейThere is a site on a theme interesting you.


--------
[url=http://israelhome.life/387.html]buy a house in Ramat Gan cheap prices[/url]
[url=http://direct.israelhome.life/740.html]ApartmentsБлоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@visti.pl.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на visti.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів