Стрічка новин

З 1 липня на полтавців чекають пенсійні інновації

З 1 липня на полтавців чекають пенсійні інновації

Пенсії полтавцям тепер призначатимуть онлайн і процедура ця триватиме не більше 30 хвилин. Про це повідомляє «Лтава».

З 1 липня  Пенсійний Фонд України  починає  працювати в єдиній електронній системі. Це значно пришвидшить процес і зробить роботу управлінців більш якісною.

За словами начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області Володимира Тараторіна, документи прийматимуться в автоматичному режимі, скануватимуться та направлятимуться в бек-офіси за місцем реєстрації, де й призначатиметься пенсія.

«Програма так розрахована, що з усіх можливих варіантів пенсії буде нараховуватись максимальна», - зауважив він.

Тепер  місце обслуговування пенсіонера не залежатиме від місця реєстрації чи проживання. Не варто буде і  йти на прийом до пенсійного фонду, аби ознайомитись зі своєї справою. Пенсіонери зможуть  це зробити самостійно, в мережі інтернет.

Така система обслуговування, за словами начальника обласного пенсійного управління, дозволить мінімізувати людський фактор, що призведе до зменшення помилок, зловживань та корупції під час призначення пенсій.


Дата: 12-06-2016 19:38:01
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: DavidCok
Дата: 16-12-2017 12:11
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейEASY LISTENING POP Music Video Playlist New Hits 2017 - 2008. NIGHTINGALES MUSIC; 692 videos; 868,903 views; Updated 4 days


Додав: DavidCok
Дата: 16-12-2017 05:17
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейDiscover new music to license for video, film & advertising production. Listen to this mix of Cinematic tunes that will


Додав: DebbieKandy
Дата: 15-12-2017 17:23
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людей[url=http://fitnessuhre.xyz/]http://fitnessuhre.xyz/[/url] Fitness Armband crelfceabe, Polar Fitnesstracker A360, blau, M, 90057447


Додав: DebbieKandy
Дата: 15-12-2017 17:18
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людей[url=http://fitnessuhre.xyz/]http://fitnessuhre.xyz/[/url] Fitness Armband crelfceabe, Polar Fitnesstracker A360, blau, M, 90057447Блоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@visti.pl.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на visti.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів