Стрічка новин

З 1 липня на полтавців чекають пенсійні інновації

З 1 липня на полтавців чекають пенсійні інновації

Пенсії полтавцям тепер призначатимуть онлайн і процедура ця триватиме не більше 30 хвилин. Про це повідомляє «Лтава».

З 1 липня  Пенсійний Фонд України  починає  працювати в єдиній електронній системі. Це значно пришвидшить процес і зробить роботу управлінців більш якісною.

За словами начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області Володимира Тараторіна, документи прийматимуться в автоматичному режимі, скануватимуться та направлятимуться в бек-офіси за місцем реєстрації, де й призначатиметься пенсія.

«Програма так розрахована, що з усіх можливих варіантів пенсії буде нараховуватись максимальна», - зауважив він.

Тепер  місце обслуговування пенсіонера не залежатиме від місця реєстрації чи проживання. Не варто буде і  йти на прийом до пенсійного фонду, аби ознайомитись зі своєї справою. Пенсіонери зможуть  це зробити самостійно, в мережі інтернет.

Така система обслуговування, за словами начальника обласного пенсійного управління, дозволить мінімізувати людський фактор, що призведе до зменшення помилок, зловживань та корупції під час призначення пенсій.


Дата: 12-06-2016 19:38:01
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: Sattsleenda
Дата: 20-08-2017 09:11
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейpatterns courts jo ml nato anatomy russia believed americas plates sql warren gym er potentially coaching cognitive programs colleague cats


Додав: LstrduhFophy
Дата: 20-08-2017 05:29
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людей"The road will overcome walking." I wish you never will stop and be creative - forever!Додав: Vladimirnails
Дата: 20-08-2017 02:35
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейПол дня анализировал материалы интернет, случайно к своему удивлению открыл познавательный веб-сайт. Я про него: [url=http://uvlecheniehobby.ru/viewtopic.php?f=78&t=28898]заработать зарабатывать[/url] . Для моих


Додав: Samuelsoymn
Дата: 19-08-2017 23:47
У Полтаві Рух за очищення проводить Антикорупційний форумJimmi SuyantoWell done great design…thank you for sharing idea. Best regards from indonesiaRECENT POSTS10 Stylish, Space-Saving Dorm Room Ideas0Textured WallsБлоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@visti.pl.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на visti.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів