Стрічка новин

З травня полтавські пільговики отримуватимуть субсидії за спрощеною системою

Людмила Корнієнко
Людмила Корнієнко

Отримання субсидій знову спростили. Про це на щотижневій апаратній нараді в голови Полтавської ОДА повідомила директор Департаменту праці та соціального захисту Людмила Корнієнко.

30 квітня було внесено 15 змін у порядок призначення субсидій, - прокоментувала Людмила Корнієнко. - Головне нововведення стосується порядку призначення субсидії пільговикам. Якщо раніше ми спочатку нараховували пільгу, а потім субсидію на житлово-комунальні послуги, то з травня нараховується лише субсидія, причому пільга вже включена у її розмір.  

Дію нововведення Людмила Корнієнко проілюструвала на прикладі одного пільговика - учасника бойових дій. Він отримує 1547 гривень пенсії і має пільгу у розмірі 50% при сплаті за комунальні послуги. Якщо до запровадження змін торік йому нараховували 826 гривень субсидії і 954 гривні пільг, то з травня 2016 року він отримає 1875 гривень субсидії. Обов’язкова частка платежу за комунальні послуги буде така ж - 8% від розміру пенсії, або ж 128 гривень.

Ще одна зміна стосується врахування розміру субсидії для працездатних осіб, які не мають доходу чи мали дохід, нижчий прожиткового мінімуму. До травня при нарахуванні субсидії для безробітних чи людей з низьким доходом враховували розмір прожиткового мінімуму - 1450 гривень. З травня ця норма збільшена - і  тепер при нарахуванні субсидії буде враховуватися сума у розмірі двох прожиткових мінімумів, тобто 2 900 гривень.

Вважаємо, що це правильна зміна і сприятиме соціальній справедливості, - додала Людмила Корнієнко. - Адже чимало родин мають дохід, проте приховують його, вказуючи прожитковий мінімум. А тому вони мали перевагу і більшу суму субсидії порівняно з тими ж бюджетниками, які отримували зарплату трохи більшу за прожитковий мінімум.  

Запроваджено також перерахунок нарахованої субсидії. Тобто лишок, що залишається на рахунку отримувача субсидії, чи зекономлені гроші повертатимуться в державний бюджет. На рахунках залишатиметься еквівалент суми 100 кубометрів природного газу - 689 гривень (якщо опалення електричне - то 106 гривень), які за бажанням отримувача субсидії можуть бути направлені на погашення плати за житлово-комунальні послуги.

Нагадаємо, що станом на 1 травня цього року у Полтавській області Програмою житлових субсидій охоплено 349 тис. сімей, а це 58% всіх родин. Кількість сімей, які користуються субсидією, збільшилася у 5 разів порівняно з опалювальним сезоном 2014/2015 року.

Кожна друга сім’я області на сьогодні забезпечена державною підтримкою у вигляді житлових субсидій. Найбільший відсоток таких родин у Чорнухинському (85,8%), Карлівському (73,5%), Пирятинському (71,3%) районах та  у Лубнах (84,1%). Середній розмір субсидії у квітні 2016 року становив 1669,94 грн. Для надання житлових субсидій на 2016 рік передбачено 1 мільярд 764,3 млн. грн., у тому числі 1 мільярд 751,3 млн. грн. - на оплату житлово-комунальних послуг; 13 млн. грн. - на придбання твердого палива та скрапленого газу.


Теги: субсидії

Автор: Прес-служба Полтавської ОДАДата: 23-05-2016 13:27:50
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: Scottodolf
Дата: 23-06-2017 01:12
Полтаву відвідає лауреат Національної премії України ім. Тараса Шевченкаolimp trade binary options inputted thesaurus synonyms

http://secraball.phpnet.us/rygydety/binare-option-demo-konto-furniture-calgary-deerfoot.html
world forex personnel cabinet of kynthos
http://diospitquad.hst5.com/jupori/trading-con-azione-binaries-search.html
binary options 95% alcohol


Додав: FeewGaraPiepe
Дата: 21-06-2017 03:44
У Полтаві Рух за очищення проводить Антикорупційний форумhttps://landscape.1cbit.net/gardens/1445-landscape-design-illinois.html - landscape design illinois
https://loan.renthop.net/autoloancalculator/1456-what-is-a-fha-home-loan.html - what is a fha home loan
https://stomatolog.lend-money.ru/lecheniezubov/145-vozvrat-nalogov-za-lechenie-i-protezirovanie-zubov.html - возврат налогов за лечение и


Додав: topdmsMom
Дата: 19-06-2017 23:02
У Полтаві комісія узгодила на перейменування 51 вулицю. СписокВот это круто.


Додав: archyiigol
Дата: 19-06-2017 01:10
У Полтаві Рух за очищення проводить Антикорупційний форумМагазин:
Продажи и Покупки Золото Архейдж

Контакты:
icq : 486-207-503
skype : arch-gold
Скидки на gold: Работаем 24/7
Гарантии,Блоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@visti.pl.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на visti.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів