Стрічка новин

Збільшиться чисельність виконавчого апарату Полтавської облради

Збільшиться чисельність виконавчого апарату Полтавської облради

Кількість працівників  збільшаться з 37 працівників до 53-ти, на їхні зарплати та інші оргвитрати витрачатsметься близько 800 тис грн.

Депутати проголосували під час третього засідання Полтавської обласної ради за рішення «Про структуру та чисельність виконавчого апарату обласної ради».

На брифінгу після засідання голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький пояснив, що реформування апарату - його ініціатива.  Адже  депутати ради наполягали на  підвищенні якості обслуговування їх роботи.

У виконавчому апарату два нові відділи ― інвестиційної діяльності і з питань земельних відносин та надрокористування. У першому відділі працюватимуть  фахівці з інвестування.. Другий відділ займатиметься питаннями  погоджень на розробку родовищ та земельним. Вони надаватимуть  експертні висновки, які допоможуть депутатам краще підготуватись до прийняття важливих рішень.

Виконавчий апарат облради Полтавщини наразі, за співвідношенням чисельності населення, чисельності депутатського корпусу,  найменший серед обласних рад України.


Теги: облрада

Дата: 15-06-2016 16:17:22
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: Ronnienoima
Дата: 18-08-2017 09:11
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейThe thought that a woman will quit able to have a baby in her arms is the devastating for some


Додав: Robertcruts
Дата: 18-08-2017 06:22
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейChomp down on it I'm a girl who needs a pure pussy licking on the regular. I can't do it


Додав: LstrduhFophy
Дата: 18-08-2017 05:39
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейOn any site I already read almost the same selection of information, but thanks anyway

[url=http://zenggao.pw/space-uid-4401.html]


Додав: Richardmit
Дата: 18-08-2017 03:10
Під Кременчуком скажений пес покусав п'ятьох людейThere is a site on a theme interesting you.


--------
[url=http://israelhome.life/387.html]buy a house in Ramat Gan cheap prices[/url]
[url=http://direct.israelhome.life/740.html]ApartmentsБлоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@visti.pl.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на visti.pl.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів